Majka Jeżowska w końcu przyznała się do operacji plastycznej. Już wiadomo, co poprawiła w swoim wyglądzie

Majka Jeżowska w końcu przyznała się do operacji plastycznej. Już wiadomo, co poprawiła w swoim wyglądzie Źródło: MAREK ZIELINSKI/East News

Majka Jeżowska długo ukrywała przed wszystkimi prawdę na temat operacji plastycznych. W końcu polska gwiazda wyznała, jak jest naprawdę. Znana i lubiona piosenkarka zdradziła nawet, z jakich zabiegów korzystała.

Majka Jeżowska niedawno obchodziła 60. urodziny. Ciężko uwierzyć, że polska piosenkarka przekroczyła już ten wiek, zwłaszcza kiedy patrzymy na jej zdjęcia, na których zachwyca swoją urodą. Okazuje się, że nie wszystko jest zasługą genów. W jednym z ostatnich wywiadów Majka Jeżowska zdradziła, co poprawiła w swoim wyglądzie podczas licznych operacji plastycznych, z których korzystała w przeszłości. 

Majka Jeżowska miała ogromne kompleksy z powodu swojego wyglądu 

Po niedawnych urodzinach Majka Jeżowska rozmawiała z "Super Expressem". W rozmowie gwiazda zapytana została o to, jak dba o swój wygląd, by zawsze wyglądać młodo. Przede wszystkim, Majka Jeżowska znalazła swój sekret na dobre życie.

- Osobiście skupiam się na przyjemnościach i dobrych rzeczach, otaczam się gronem sprawdzonych przyjaciół i młodych ludzi. Szkoda mi czasu na krytykowanie innych, nie żyję cudzym życiem - zdradziła.  

Jednak to nie wszystko, co w rozmowie wyjawiła Majka Jeżowska. Okazuje się, że w przeszłości doskwierało jej wiele kompleksów.

- Nie tęsknię za "starą Majką". Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia, na których mam krzywe zęby i krzywy nos - wyznała z całkowitą szczerością, dodając, jak poradziła sobie ze swoim negatywnym obrazem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na jakie zabiegi zdecydowała się Majka Jeżowska?

- Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba trzy lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie. Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - pamiątki po złamanym i źle zrośniętym w dzieciństwie nosie - wyznała Majka Jeżowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sytuacja z każdą godziną jest coraz gorsza, pojawił się kluczowy apel policji. W akcji jest już Krzysztof Rutkowski, rodzina zaginionego jest zrozpaczona

2.Rak płuc to niezwykle niebezpieczna choroba. Pierwsze objawy można dostrzec na twarzy

A jaką przyszłość widzi dla siebie Majka Jeżowska? Przede wszystkim artystka nie widzi siebie, jako "smutnej babci w szarej garsonce". Piosenkarka chce do końca swoich dni być zadowolona z tego, jak wygląda. Majka Jeżowska jest zdania, że "dopóki podobam się samej sobie w lustrze to mam w oczach blask, który przyciąga innych". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Polsce już sypie grzybami. Podajemy miejscowości, w których mnożą się na potęgę i można już zbierać
  2. Anna Lewandowska ujawniła swoje rozwiązanie na rozstępy. Skorzystają z niego tysiące Polek
  3. Mąż podejrzał wagę żony i niemal natychmiast się rozstali. Powód sprawia, że ręce opadają
  4. W 4. miesiącu ciąży odkryła sekretny telefon męża. Gdy zobaczyła, do czego mu służy, nogi się pod nią ugięły
  5. Na pierwszy rzut oka widać tylko zebry, ale wyjątkowo spostrzegawcze osoby zobaczą coś jeszcze. Udało Wam się?
  6. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważną wiadomość. Apeluje do wszystkich Polaków

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News