Majka Jeżowska opublikowała zdjęcie z przeszłości. Jej sławnych przyjaciół nietrudno rozpoznać

Majka Jeżowska opublikowała zdjęcie z przeszłości. Jej sławnych przyjaciół nietrudno rozpoznać Źródło: Instagram majka_jezowska_

Ostatnie wydarzenia sprawiły, że wiele osobom zebrało się na wspomnienia. Wśród nich jest między innymi Majka Jeżowska. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi wielbicielami archiwalnym zdjęciem, na którym znajdują się również inne polskie gwiazdy.

Czas spędzony w domu sprzyja oddawaniu się magii wspomnień. Majka Jeżowska odnalazła zdjęcie sprzed lat. Znajduje się na nim w otoczeniu innych polskich sław. Fotografia podbiła serca internautów. Kogo możemy na niej znaleźć?

Majka Jeżowska zaskoczyła swoich fanów

Nie da się ukryć, że Majka Jeżowska jest uwielbianą wokalistką. Jej piosenki zna cała Polska. Chyba każdy potrafi zanucić melodię z utworu "A ja wolę swoją mamę". Podczas pandemii znaczna część artystów musiała zrezygnować z koncertowania i zaszyć się w czterech ścianach swoich domów. Takie odosobnienie sprawia, że wielu osobom zbiera się na wspomnienia.

Zdjęcie, które zamieściła w mediach społecznościowych Majka Jeżowska jest fantastycznym wspomnieniem minionych dni. Internauci od razu dostrzegli, że piosenkarka nie jest na nim jedyną gwiazdą. Wielu z nich było zaskoczonych na ich widok. To zdjęcie doskonale pokazuje, jak mały jest świat. Gwiazdy spotkały się w niezwykłym miejscu, które niejednej osobie zaparłoby dech w piersiach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie podbiło serca internautów

Majka Jeżowska podczas pobytu w domu odbyła rozmowę, w której zaczęła oddawać się wspomnieniom. Nic tak ich nie przywołuje jak fotografie. W związku z tym piosenkarka postanowiła udostępnić je na swoim Instagramie. Artystka odnalazła zdjęcie z 2004 roku. Zrobiono je podczas wyprawy do Australii na lotnisku w Perth. Jednak to nie miejsce jest tutaj najważniejsze, a osoby towarzyszące gwieździe.

Na zdjęciu, które udostępniła Majka Jeżowska znajdują się takie gwiazdy jak Joanna Kurowska, Hanna Śleszyńska, Michał Milowicz i Wiktor Zborowski. Wokalistka w opisie zaznaczyła, że podczas podróży towarzyszyła im również Zdzisława Sośnicka, ale nie została uchwycona na fotografii. Obok Hanny Śleszyńskiej można zauważyć również jej syna. Kuba Gąsowski poszedł w ślady rodziców i rozpoczął karierę aktorską. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie
2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała łamiące serce zdjęcie

Nie da się ukryć, że zdjęcie to fantastyczna pamiątka wspólnie spędzonych chwil. Takie wspomnienia z pewnością umilają czas spędzony w domu. Kto wie, jakimi jeszcze archiwalnymi fotografiami zaskoczy nas Majka Jeżowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Epidemia koronawirusa w tym kraju dawno wymknęła się spod kontroli. Na ulicach leżą ciała zmarłych
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Po wielu godzinach milczenia ministerstwo zdrowia wydało ważne oświadczenie. Wiadomo, dlaczego wczoraj nie podano wieczornych danych
  4. Banki opublikowały porażające dane. Obrazują prawdziwą skalę kryzysu
  5. Krakowscy naukowcy ogłaszają przełom w poszukiwaniu leku na Covid-19. Pomogło niepozorne zwierzę
  6. Biskupi wskazali jak błogosławić pokarm w domu. Tadeusz Rydzyk zakazał pić kawy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News