Ostatnia miesięcznica smoleńska zostanie zapamiętana jako ta, podczas której doszło do brutalnych przepychanek między Obywatelami RP a policją. Innym zapadło jednak w pamięć płomienne przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. Jednym z nich jest Szymon Majewski, który pokusił się o komentarz do słów prezesa PiS.

Kaczyński, jak co miesiąc na uroczystości PiS, dał przemówienie. W tym miesiącu w swoich słowach podkreślał, że Polska pozostanie odrębna i nie da się naciskom z zewnątrz. Jak zaznaczył, „pozostaniemy wyspą wolności i tolerancji”.

– Nikt nie narzuci nam swojej woli z zewnątrz. Nawet jeśli w pewnych sprawach będziemy w Europie sami, to pozostaniemy tą wyspą wolności, tolerancji, tego wszystkiego, co tak silnie było obecne w naszej historii – mówił Kaczyński.

Do tych słów odniósł się Szymon Majewski. Znany dziennikarz i komik pokusił się o żartobliwy komentarz. Jak stwierdził Majewski, zgadza się z Kaczyńskim, ale do wytworzenia wyspy potrzeba będzie więcej barierek odgradzających uczestników miesięcznicy od reszty.

Wczoraj Prezes powiedział, że „pozostaniemy wyspą wolności”. Tak, zgadzam się, tylko potrzeba będzie więcej barierek – skwitował Majewski.

Komentarz ten bardzo przypadł do gustu internautom. Już zdążył obiec internet, a ubaw z niego mają zwłaszcza ci, którzy są przeciwni rządom PiS.

źródło: twitter.com/SzymonSuperSam

źródło: twitter.com

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

...

Zobacz również