Popularny satyryk, Szymon Majewski, prowadzący niegdyś swój autorski program „Szymon Majewski Show” skierował do Polaków apel wzywający do zaprzestania pogłębiania podziałów w narodzie. Słowa komika znajdują uznanie u coraz większej liczby internautów.

Majewski poczuł się zirytowany ze względu na skalę podziałów jakie panują w polskim społeczeństwie. Czarę goryczy przelały kierowane ciągle pod jego adresem oskarżenia o bycie na usługach tej czy innej partii politycznej funkcjonującej w Polsce, nawet w sytuacjach które na pierwszy rzut oka nie mają nic wspólnego z polityką.

 – Rany! Ludzie! Zwariować można. Kolejny raz słyszę, że jestem związany z PISem, bo ponoć pracuję w TVP! Tego samego dnia słyszę, że siedzę po uszy w PO, bo wiadomo, kiedyś TVN. Mówię o Powstaniu Warszawskim, że dla mnie ważnie – jestem z PIS-u, popieram kobiety – lewak, śmieję się z Lisa – jestem z PIS-em, smutno mi z powodu klaczy z Janowa – jestem na pasku PO, kocham rodzinę – PISior, chodziłem do szkoły z Mateuszem Kijowskim – PO-wski KOD-owiec, doiłem krowy jak Jurgiel – PISowiec, kocham las – EKO-ZIELONY lewak, kocham harcerzy – PIS – napisał poirytowany satyryk.

 – Polsko! Wyjdź z tych dwóch słoików! – zaapelował Majewski.

Apel satyryka spotkał się z pozytywnym przyjęciem ogromnej części internautów. Do tej pory jego post został polubiony ponad 11 tysięcy razy i blisko 1 tys. razy udostępniony.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: szymon majewski na fb

...

Zobacz również