To nie jest najlepszy moment dla syna zmarłego w tajemniczych okolicznościach lidera Samoobrony. Właśnie odbywa się licytacja całego majątku, Tomasz Lepper przeżywa teraz koszmarne chwile. Kupujący za tajemnicze przedmioty dają fortunę!

Lepper – tajemnicza śmierć

Jak wynika z informacji, które pojawiły się w mediach, komornik zlicytował właśnie majątek Tomasza Leppera, syna jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków w historii III RP, wokół którego tajemniczej śmierci narosło mnóstwo teorii spiskowych.

ZOBACZ TAKŻE – Szokujące fakty ujawnione! Lepper nie był jedyną ofiarą

Fortuna za tajemnicze przedmioty

Zlicytowano między innymi ciągnik za 158 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko – największe zainteresowanie budzą grunty o powierzchni 15 ha, które zostały wycenione na 600 tysięcy złotych.

Według niektórych doniesień zainteresowanie gruntami Leppera jest tak ogromne, ponieważ na ich terenie prawdopodobnie zakopane są tajne dokumenty, w których wszedł w posiadanie, gdy był wicepremierem w rządzie PiS-LPR-Samoobrona i przez groźbę ujawnienia których został rzekomo zamordowany.

ZOBACZ TAKŻE – SZOK! Pedofilia Piotra T. i śmierć Leppera są… POŁĄCZONE

Haki na najważniejszych polityków w Polsce

Wśród dokumentów mają być materiały ujawniające ukrywane do dzisiaj przez wszystkie rządy afery i przekręty na najwyższych stopniach władzy.

Jednak najbardziej pożądanymi materiałami, jakie mogą być zakopane na terenie gruntów należących do Leppera, są te w których można znaleźć kompromitujące haki na najważniejszych polityków w Polsce, w tym głównie na Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza i innych ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości.

ZOBACZ TAKŻE – Sensacyjne ustalenia dziennikarza! Lepper NIE popełnił samobójstwa, są dowody

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera