Mercedes_Maybach_57_and_62-640x321
Malwina Kossela - 9 Lipca 2018

Rydzyk ma poważną konkurencję! Duchowny dostał MAYBACHA na urodziny

Do tej pory kiedy ktoś myślał sobie o tym, jak duży jest przeciętnie majątek księży, to pierwszą osobą, która przychodziła mu na myśl był ojciec Tadeusz Rydzyk. Teraz przedsiębiorczy redemptorysta z Torunia ma teraz poważną konkurencję, pewien duchowny dostał bowiem na urodziny maybacha.

Ojciec Tadeusz Rydzyk od lat kojarzy się z ogromnym bogactwem. Niedawno zasłynął również tym, że (jak sam twierdził) otrzymał luksusowe samochody od bezdomnego człowieka. Okazuje się, że majątek księży to temat rzeka - inny duchowny dostał na urodziny maybacha.

Majątek księży, który szokuje

Tym razem duchowny, który może pochwalić się luksusowym autem to nie ksiądz katolicki, a Głowa Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej na Białorusi. Metropolita Paweł opowiedział o swoim majątku... w sądzie. Bierze on bowiem udział w procesie prawosławnego wydawcy Uładzimira Grozawa. Opowiedział on w sądzie o swojej rezydencji w podmińskich Drozdach oraz o luksusowych prezentach: m.in. o limuzynie maybach, którą dostał na 65 urodziny. Dodajmy, że Maybach to jeden z najdroższych samochodów na świecie. Jego modele kosztują od 100 tys. do pół miniona dolarów. Taki majątek zrobiłby wrażenie nawet na ojcu Tadeuszu Rydzyku, który w Polsce jest zdecydowanie najzamożniejszym duchownym. Majątek księży od lat wzbudza wiele kontrowersji, ale wygląda na to, że w pełni słusznie i nie ma się co wiernym dziwić.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Następca Kaczyńskiego” wpadł w FURIĘ. Zawiadomiono prokuraturę, to się źle skończy
  2. Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została „wykorzystana i porzucona”
  3. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
  4. Paulina Sykut Jeżyna. Wszystko o najsłynniejszej gwieździe Polsatu
  5. Kaczyński właśnie poinformował o swoim dramacie
Źródło: belsat.eu
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News