anna
screen youtube.com/CinkciarzTV
Karol Zaborowski - 2 Grudnia 2018

Nie mieli litości dla gwiazdy TVN. Lincz, to mało powiedziane

Maja Sablewska w swoich programach doradza ludziom w sprawach stylu, przeprowadzając naprawdę niesamowite metamorfozy. Jednak teraz ze strony internautów spotkał ją prawdziwy lincz.

Maja Sablewska znana jest z wielu programów, które ukazywały się na antenie TVN-u. Dzięki nim stała się prawdziwą gwiazdą, a dla wielu osób stanowi ikonę stylu. Jednak nie wszyscy wychodzą z takiego założenia. Wielu internautów ostro krytykuje zarówno jej programy, jak i samą gwiazdę, co sprawia, że pod jej zdjęciami często mamy prawdziwy pokaz internetowego hejtu. Jednak teraz internauci przeszli samych siebie.

Maja Sablewska została zlinczowana

Hejt w internecie nie jest nowym zjawiskiem, jednak z biegiem czasu nabiera on coraz większej popularności oraz rozmachu. Już niejednokrotnie byliśmy świadkami, że hejterzy potrafili zniszczyć nie jedną gwiazdę. Wielu celebrytów musi się zmagać z hejtem każdego dnia, przez co musieli nauczyć się sobie jakoś z tym radzić. Jednak niestety ten problem nie znika. Teraz na własnej skórze przekonała się o tym jedna z gwiazd TVN-u, która w komentarzach pod swoim zdjęciem została dosłownie zlinczowana. Maja Sablewska przez internautów została skrytykowana głównie za swój wygląd oraz programy, które prowadzi. Hejterzy nie mieli dla niej litości co najlepiej widać po ich wiadomościach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Polsat, choroby gwiazdGwiazdy Polsatu przyznały się do strasznych chorób. Ciche walki znanych i lubianychCzytaj dalej
- Proponuję najpierw metamorfozę mózgu. Przerysowana twarz i anoreksja świadczą o dużym problemie. Najprawdopodobniej ma też problem z samoakceptacją wystawiając zdjęcia jakie pokazuje - pisze jedna z internautek. - W życiu nie zgłosiłabym się na metamorfozę do laski, która wstawia w internet swoje dziwne, rozbierane zdjęcia. Takie zachowanie to krzyk o uwagę, kobity, która kiedyś brzydka, dziś nabotoksowana sama nie akceptuje siebie, a poucza o akceptacji innych - czytamy. - Jak ona może być specjalistką od wizerunku, jak sama jest chodzącą sztucznością!!! - dodaje kolejny internauta. Podobnych komentarzy są całe dziesiątki, a wśród nich zaledwie kilka, które nie uderzają w celebrytkę. Co więcej zdjęcie pod którym się znajdują nie jest ani wyzywające, ani też krzykliwe, a mimo to wywołało negatywny odzew od tak wielu osób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak padł na kolana. Czegoś takiego jeszcze nie widział
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
  4. Telewidzowie TVN oburzeni. Gwiazdor poniżył swoją żonę
  5. Mamed Chalidow kończy karierę. Szokujące powody gwiazdy sportu
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News