Sablewska w samej bieliźnie nie mogła się doczekać nocy muzeów. Przez to zdjęcie oczy wam wyjdą z orbit

Sablewska w samej bieliźnie nie mogła się doczekać nocy muzeów. Przez to zdjęcie oczy wam wyjdą z orbit

Maja Sablewska wielokrotnie pokazała, że jest zadowolona ze swojej figury i dlatego nie stroni od bardziej odważnych zdjęć. Po raz kolejny nie zawiodła swoich obserwatorów i opublikowała zdjęcie w samej bieliźnie. Nie mogło obyć się bez komentarzy.

Maja Sablewska nie tylko sama akceptuje swoje ciało, ale i stara się uświadamiać inne kobiety, by również one siebie zaakceptowały i wyzbyły się kompleksów. 39-latka często zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia i wpisy, którymi chce wnieść coś więcej do życia swoich obserwatorów. Jako celebrytka ze zniewalającą figurą nie stroni oczywiście od odważnych fotografii, które na jej profilu pojawiają się dość często. Maja po raz kolejny pokazała się w samej bieliźnie i odebrała mowę wszystkim. 

Maja Sablewska w zmysłowej bieliźnie czeka na noc muzeów 

Zaledwie dzień temu, na profilu Sablewskiej pojawiło się zdjęcie, do którego ta za pozowała w czarnej, niezwykle kobiecej bieliźnie i wysokich butach, dodatkowo wydłużających jej i tak długie nogi. 39-latka zaprezentowała wszystkie swoje walory, których wiele kobiet może jej pozazdrościć. Choć ta niejednokrotnie publikowała jeszcze odważniejsze zdjęcia, to akurat naprawdę odbiera mowę. 

Sablewska do fotografii zamieściła jednak zupełnie nieoczywisty i nieco zaskakujący opis, w którym poinformowała swoich obserwatorów, że właśnie tego dnia jest pełnia i noc muzeów. Maja wyjawiła, że jest to idealny czas, na realizowanie swoich pasji, które mogą odmienić nasze życie na lepsze. Zapewne jednak niewielu skupiło swoją uwagę na motywacyjnym opisie, mając przed sobą taki widok. Świadczyć o tym mogą komentarze, których pojawiło się całe mnóstwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci nie mogli oderwać wzroku 

Nikogo nie zaskoczy fakt, że tak seksowne zdjęcie, nie mogło pozostać bez komentarzy. Internauci nie kryli swojego zachwytu, które to wprost sięgnęło zenitu. 

- "Fenomenalna. Bosska figura.. Mój autorytet.", "Przepiękna... wymarzona figura", Ikona kobiecości - jest Pani przepiękną kobietą!", "Najlepsze nogi wśród gwiazd" - tego typu komentarze możemy znaleźć pod zdjęciem. 

instagram/sablewska/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  4. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  6. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)

Źródło: PUDELEKX

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News