Sablewska nie wytrzymała. Przez uczestniczkę popłakała się na wizji

Sablewska nie wytrzymała. Przez uczestniczkę popłakała się na wizji Źródło: fot. screenshot/tvnstyle.pl

Maja Sablewska jest doradczynią wizerunkową. Prowadzi własny program "SOS - Sablewska od stylu" w TVN Style. Doszło w nim jednak do gorszącego zdarzenia. Celebrytka popłakała się na wizji przez uczestniczkę jej autorskiego show.

Gwiazda zaczynała swoją karierę od opieki nad dziećmi Natalii Kukulskiej. Później zajęła się managementem gwiazd, by wreszcie rozpocząć pracę jako "doradczyni wizerunkowa". Ma na swoim koncie wypuszczenie kolekcji ubrań, a także kilka książek i poradników.

Maja Sablewska prowadzi autorski program

W końcu postacią doradczyni wizerunkowej zainteresowała się telewizja. W life-style'owym kanale stacji TVN o nazwie TVN Style Maja Sablewska od 5 lat prowadzi program "Sablewskiej sposób na modę". Program po drodze zdążył zmienić nazwę na "SOS - Sablewska od stylu", jednak nie zmienił formuły. Polega na tym, że do celebrytki zgłaszają się dziewczyny, które nie radzą sobie ze swoim wizerunkiem. W ciągu 48 godzin wizerunkowa mistrzyni ma je przemienić w piękne, stylowe kobiety. Nie zawsze jednak wszystko idzie po jej myśli. Czasami musi nagiąć zasady własnego programu, niekiedy uczestniczki nie zasługują na swoją przemianę.

Szok na ekranie. Gwiazda się popłakała przez uczestniczkę

W jednym z ostatnich odcinków programu o metamorfozę starała się Magda. Zgłosiła się do programu "SOS" nie tylko po to, by poszukać swojego stylu, ale także by naprawić to, co w jej urodzie było najtrudniejsze. Właśnie z powodu uzębienia, które trzeba było naprawiać Maja Sablewska nagięła reguły własnego show. Zamiast 48h na metamorfozę uczestniczki poświęciła aż 4 dni. Ta jednak nie potrafiła się odwdzięczyć. Dziewczyna była niezwykle trudna dla całej ekipy produkcyjnej. Dwa razy pokłóciła się z fryzjerką z beauty teamu. Do metamorfozy nieomal nie doszło. Program zakończył się bardzo smutno, a Sablewska resztką sił powstrzymywała łzy, które napływały do jej oczu. - Wiesz co symbolizuje ścięcie włosów? Zmianę w życiu i odcięcie się od przeszłości. Chciałam ci w tym pomóc i każda z pracujących tu ciężko osób chciała ci pomóc. Więc mam do ciebie prośbę, ogromną prośbę. Szanuj ludzi. Wszystkich, a nie tylko tych, od których otrzymujesz coś, czego oczekujesz - powiedziała Magdzie na pożegnanie prowadząca. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Ruda wkopała gwiazdora disco polo. "Zdradził żonę ze mną"
  2. Gwiazda TVN przeszła odważną metamorfozę. Jest nie do poznania
  3. 10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]
  4. Faceci o tych imionach zdradzają najczęściej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News