Polska Angelina wyglądała potwornie. Maja Sablewska właśnie odmieniła jej życie i wygląd

Polska Angelina wyglądała potwornie. Maja Sablewska właśnie odmieniła jej życie i wygląd Źródło: YT/Pudelek

Maja Sablewska w swoim programie stara się zawsze walczyć o to, by odwiedzające ją Polki wychodziły pewniejsze siebie. Nie inaczej było w tym przypadku, gdy pojawiła się u niej znana kobieta. Nie zabrakło słów wielkiego poruszenia oraz nadziei na to, że sytuacja się utrzyma.

Maja Sablewska regularnie stara się, by przychodzące do niej kobiety po kilku dniach wychodziły po niesamowitej metamorfozie. Regularnie udaje jej się motywować kolejne osoby do przeprowadzenia zmian. Dzięki działaniom Sablewskiej duża część społeczeństwa cieszy się, że ma taki wzór do naśladowania. Tym razem jednak jej zadanie było wyjątkowo trudne.

Wszystko przez to, że w studiu pojawiła się pewna kobieta, która uchodzi za bardzo kontrowersyjną. Niegdyś zasłynęła w internecie, gdy nazwała się publicznie "polską Angeliną". Towarzyszyło jej bardzo wiele skandali, lecz w ostatnich latach wycofała się z życia publicznego. Teraz mogliśmy dowiedzieć się, co słychać u Agnieszki Orzechowskiej. Okazuje się, że przeszła ona wyjątkowo interesującą przemianę.

Maja Sablewska odmieniła jej życie

Polska Angelina pojawiła się w polskim show-biznesie kilka lat temu, gdy zasłynęła znanym dziś tekstem o jednej nocy spędzonej z Radosławem Majdanem. Sprawa wywołała wówczas ogromne kontrowersje, bo nikt nie spodziewał się, że można tak otwarcie mówić o tego typu sprawach. Działo się to na długo przez momentem sławy influencerek z Instagrama.

Gwiazda po latach zauważyła, że jej życie nie układa się tak, jak sama by tego chciała. W związku z tym zdecydowała się zwrócić z prośbą o pomoc do kobiety, która uchodzi za specjalistkę od przemian. Maja Sablewska w swoich programach na TVN Style wielokrotnie udowadniała, że doskonale radzi sobie z dokonywaniem zmian, nawet jeśli sytuacja wydaje się trudna.

Maja Sablewska znów przeprowadziła udaną rewolucję

Nie inaczej było tym razem celebrytka sprawiła, że dawna gwiazda internetu wygląda zupełnie inaczej, pomogła jej doprowadzić się do pełni szczęścia, które nie było zakłócone problemami z wyglądem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sablewska zdecydowała się między innymi na kompletną zmianę garderoby kobiety, a także całkowitą odmianę jej fryzury, która zdaniem prowadzącej popularny program nie należała do pięknych. Doprowadzenie Orzechowskiej do pełni satysfakcji i zmiana jej wyglądu z pewnością zostanie zapamiętane przez całą rodzinę.

(fot. Instagram - Agnieszka Orzechowska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gienek Loska walczy o życie! Lekarze podali przerażające informacje. Fani nie mogą wyjść z osłupienia. To straszne
  2. Okropna i druzgocąca tragedia w życiu Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz TVP stracił najważniejszą osobę w swoim życiu
  3. Eurowizja jeszcze się nie zaczęła, a już jest pierwsza afera. Media informują, że Roksana Węgiel znalazła się w centrum międzynarodowego skandalu
  4. 28-latka zginęła w męczarniach tuż po swoich urodzinach. Chciała poprawić swoją urodę, to doprowadziło do tragedii
  5. Do mediów przedostały się właśnie najgorsze możliwe informacje. Szukało go kilkudziesięciu ratowników, nie żyje, Polsat potwierdza tragiczne doniesienia
  6. Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Pani Bożenka wygląda jak prawdziwa dama (Zdjęcia)

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News