Reakcja ojca Sablewskiej na jej zdjęcia bez ubrań krążące po sieci powali was na ziemię. Odebrało nam mowę

Reakcja ojca Sablewskiej na jej zdjęcia bez ubrań krążące po sieci powali was na ziemię. Odebrało nam mowę Źródło: youtube.com/TVN Style

Maja Sablewska postanowiła w zaskakujących słowach odnieść się do swoich bardzo odważnych zdjęć, które ostatnio krążą po sieci. Była menadżerka Edyty Górniak powiedziała, jak ojciec reaguje na jej bardzo odważne ujęcia. Jej słowa z pewnością wielu fanów wprawią w osłupienie.

Maja Sablewska udzieliła bardzo odważnego wywiadu. Gwiazda, która w ostatnim czasie zaskakuje fanów bardzo odważnymi fotografiami, postanowiła opowiedzieć o tym, jak czuje się jej ojciec, kiedy ogląda jej nagie zdjęcia. Takiego wyznania ze strony celebrytki nikt nie mógł się spodziewać.

Maja Sablewska uwielbia nagie fotografie

O tym, jak bardzo odważne są fotografie Sablewskiej, z pewnością nie trzeba przekonywać żadnego z jej obserwatorów na Instagramie. Była menagerka Edyty Górniak uwielbia prezentować się w erotycznych, wyzwolonych pozach, często prezentując nagie części ciała. Celebrytka zdaje sobie sprawę z tego, jakie emocje wzbudzają jej zdjęcia. Sama podkreśla, że w ogóle się tym nie przejmuje i po prostu uwielbia właśnie taki styl zdjęć. 

- Jestem wolna! I to właśnie wolność widać na tych zdjęciach. Nasze profile w sieci to nic innego jak wizytówka: jedni pokazują życie prywatne, inni jedzenie, jeszcze inni ćwiczenia. A ja chcę pokazywać siebie w estetyce, która mi odpowiada. I takie zdjęcia odzwierciedlają mnie. Są odważne, ale nie wulgarne. Lubię wzbudzać emocje. Zawsze chciałam to robić. Zdjęcia powstają w Paryżu, we współpracy z moją znajomą fotografką Mają Klarą. Dopiero się rozkręcam – mówiła gwiazda w wywiadzie z Faktem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec Sablewskiej o zdjęciach córki

Mimo że gwiazda jest osobą dorosłą i może promować swój wizerunek w dowolnie wybranej formie wyrazu, to nikt do tej pory nie zastanawiał się, jak muszą reagować bliscy Sablewskiej na jej śmiałe wyczyny. Jedna z dziennikarek w rozmowie z byłą jurorką "X-Factora" postanowiła zadać pytanie o to, co czuje ojciec gwiazdy, oglądając ją w tak wyzwolonych i pełnych erotyki pozach. To, co powiedziała  gwiazda TVN, dogłębnie wstrząsnęło przedstawicielką mediów. Tak odważnej wypowiedzi nie mogła się spodziewać.

- Mój 62-letni tata je lajkuje - wyznała artystka, zaznaczając, że jej ojciec jest wprost zachwycony estetyką wykonywanych fotografii.

Jak widać, Sablewska wprost kocha szokować, a jej rodzina tylko ją w tym wspiera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News