Co się stało? Maja Sablewska nagle ogłosiła odejście

Co się stało? Maja Sablewska nagle ogłosiła odejście Źródło: YouTube

Maja Sablewska niespodziewanie zawiesza działalność w telewizji. Ta decyzja zszokowała wszystkich. Nie wiadomo, na jak długo kobieta znika z anteny. Sama niechętnie podaje szczegóły w sprawie nagłej przerwy.

Maja Sablewska jeszcze do niedawna pracowała w telewizji. Jej kariera była na dobrej drodze, aż nagle kobieta ogłosiła zadziwiającą informację. Prezenterka schodzi ze stacji i nie wie, kiedy wróci.

Wciąż nie ustają plotki na temat prezenterki TVN, którą jeszcze niedawno była Maja Sablewska. Kobieta miała nawet swój własny program w TVN Style. Celebrytka zdążyła zgromadzić też rzeszę fanów, którzy wciąż nie mogą uwierzyć w jej odejście. Decyzja jednak zapadła i jest nieodwracalna, zresztą wygląda na to, że gwiazda nie zamierza jej odwołać. Sablewska nie chciała wdawać się w szczegóły powodów, dla których opuszcza TVN. Jednak jeden internautów chciał się dowiedzieć, skąd ta nagła zmiana.

Maja Sablewska odchodzi z TVN

Maja Sablewska opublikowała oświadczenie, w którym oznajmia, że nie będzie dłużej prezenterką TVN. Kobieta prowadziła program poświęcony modzie na TVN Style. Miała wielu fanów i była szanowanym doradcą wizerunkowym. Do tej pory wydawało się, że gwiazda dobrze czuje się w swojej pracy, a jej kariera lada chwila nabierze rozpędu. Tym bardziej informacja o odejściu z telewizji wydawała się nieprawdopodobna. Zaskoczeni widzowie jednak wreszcie zrozumieli, że decyzja zapadła już oficjalnie.

Na swoim koncie instagramowym Maja Sablewska poinformowała obserwatorów, że jej przygoda z pracą w TVN właśnie dobiegła końca. Celebrytka nie chciała wdawać się w szczegóły, jednak internauci liczyli na chociaż krótkie wyjaśnienie całej sytuacji. Po tym, jak jeden z internautów, po raz któryś już zapytał, skąd ta nagła decyzja, Sablewska postanowiła mu odpisać. Z jej słów wynika, że przestała identyfikować się z formatem, którym zajmowała się do tej pory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKST POD GALERIĄ

- Oczywiście nie odchodzę z telewizji na zawsze. Jeśli będzie możliwość zrobienia kolejnego autorskiego programu, to jak najbardziej z tego skorzystam. Ale muszę to po prostu czuć - napisała Maja Sablewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Za jeden banknot 10, 20 i 50 zł możesz dostać nawet kilka tysięcy. Wystarczy sprawdzić jeden malutki szczegół

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Pozostaje pytanie - na jak długo Maja Sablewska znika z telewizji? Widzów interesuje również to, czy Sablewska wróci do swojego byłego pracodawcy czy poszuka szansy u konkurencji. Pod uwagę bierze się również możliwość, że gwiazda przygotuje jeszcze inny format.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Dagmara Kaźmierska trafi do szpitala, ciężka operacja. Rodzina i fani obawiają się niepowodzenia, ale nadal wierzą
  4. Nie wiedział, że robią mu zdjęcia. Królikowski przyłapany, śledzili go cały czas
  5. Pies ciągle warczał na brzuch ciężarnej pani. Wtedy lekarze zdiagnozowali najgorsze
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: rozrywka.dziennik.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News