Maja Sablewska w odważnej sesji
Instagram/Maja Sablewska
Agata Karczewska - 16 Czerwca 2019

Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"

Maja Sablewska jest gwiazdą, która nie boi się nagości i odważnych stylizacji. Celebrytka przyzwyczaiła już fanów do kontrowersyjnych zdjęć, które regularnie umieszcza na mediach społecznościowych. Tym razem chyba jednak przesadziła. Jej publikacja wywołała burzę w internecie.

Maja Sablewska przyzwyczaiła swoich fanów do bardzo dużej aktywności, jeżeli chodzi media społecznościowe. Gwiazda słynie z odważnych sesji zdjęciowych, na których pokazuje swoje roznegliżowane ciało. Stylistka nie boi się krytyki i utrzymuje, że jej skłonność do tego typu roznegliżowanych ujęć jest formą wyrażania siebie w artystyczny sposób. Jej ostatnia publikacja wywołała ogromną burzę w internecie.

Maja Sablewska znowu szokuje

Maja Sablewska lubi pokazywać swoje piękne ciało. Na jej instagramowym profilu dominują odważne ujęcia z różnego rodzaju sesji zdjęciowych, w którym bierze udział celebrytka. Zdania internautów na temat nagich zdjęć Mai są podzielone.

Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła?Posądzana o romans z Wodeckim aktorka zszokowała publiczność festiwalu w Opolu. Rodzina Zbigniewa będzie wściekła?Czytaj dalej

Ostatnia publikacja stylistki wywołała ogromną internetową burzę. Wydawało się, że Sablewska nie jest w stanie już bardziej zdziwić swoich fanów. Okazuje się jednak, że celebrytka nadal potrafi zszokować ludzi. Opublikowała zdjęcia, które spotkały się z bardzo ostrą krytyką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jaka to melodiaDopiero teraz wiadomo dlaczego naprawdę Janowski odszedł z Jaka to melodia. Szokująca prawda odbiera mowęCzytaj dalej

Internauci oburzeni: "Żenada"

Wygląda na to, że tym razem Maja Sablewska posunęła się o krok za daleko. Nawet najbardziej tolerancyjni i otwarci fani stylistki są trochę zmieszani po obejrzeniu jej najnowszej publikacji. Na zdjęciu widać głównie wypięte pośladki gwiazdy i jej długie nogi. Sablewska ma na sobie podarte, punkowe rajstopy i czarne szpilki. Scena odbywa się na nieposłanym łóżku, które może sugerować to, że wcześniej ktoś uprawiał na nim seks.

Ta publikacja wywołała ogromne zainteresowanie obserwujących Sablewską. Część osób doceniła artyzm fotografii, ale zdecydowana większość internautów jest nią zszokowana i zniesmaczona. Pojawiają się głosy zaniepokojonych rodziców, których córki są fankami stylistki. Ludzie piszą również, że jest to według nich ostateczny upadek ikony stylu. Najbardziej zdegustowani internauci używają słów takich jak "żenada" i sugerują, że taka forma prowokacji jest jedynie sposobem na zwrócenie na siebie uwagi.

Maja Sablewska nic sobie nie robi z tej krytyki i w żartobliwy sposób zachęca do dalszego komentowania, obiecując nagrodę za najlepszy wpis pod tym postem. Stylistka nie zamierza chyba rozstawać się z wizerunkiem odważnej i prowokatorskiej celebrytki, która nie zważa na negatywne opinię części społeczeństwa. Oznacza to, że prawdopodobnie możemy się spodziewać kolejnych kontrowersyjnych i roznegliżowanych sesji z jej udziałem.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Instagram/Maja Sablewska

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

Marta KaczyńskaUjawniono gdzie naprawdę pracuje Marta Kaczyńska. Szczęki opadną Wam aż do ziemiCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News