Serce Mai Sablewskiej zostało zdobyte. Nowy ukochany gwiazdy sprawił, że fankom zrobiło się gorąco

Serce Mai Sablewskiej zostało zdobyte. Nowy ukochany gwiazdy sprawił, że fankom zrobiło się gorąco Źródło: youtube.com/TVN Style

Maja Sablewska długo nie mogła zaznać szczęścia w miłości, a to za sprawą burzliwego związku z Wojciechem Mazolewskim. Nie można dziwić się więc temu, że dziś wszystkie media wręcz huczą o jej nowym chłopaku. Jego wygląd rozpalił wyobraźnię fanek celebrytki.

Maja Sablewska, znana stylistka, była samotna od 2016 roku. Odkąd rozstała się dwukrotnie z Wojtkiem Mazolewskim, nikt nie wpadł jej w oko, ani nie dał rady jej usidlić. Paparazzi byli ogromnie zaskoczyli, gdy zobaczyli ją w tak wyjątkowym, męskim towarzystwie. 

Maja Sablewska jest w szczęśliwym związku. Ten przystojniak pracuje jako model

Niedawno Maja Sablewska została zauważona w centrum Warszawy nie tylko w gronie znajomych, ale też w objęciach przystojnego bruneta. Bardzo dbała o to, by towarzysz czuł się dobrze w jej towarzystwie. Poświęcała mu mnóstwo uwagi, obdarowywała pocałunkami i mocno przytulała. Szeptali sobie do ucha i śmiali się jak dzieci, nie zważając na nic.

Po krótkim śledztwie paparazzi szybko odkryli, kim był tajemniczy towarzysz z tamtego pamiętnego wieczoru. Okazuje się, że to Tomasz Grabowski, polski model pochodzący z Krakowa. Na swoim koncie ma wiele kampanii reklamowych, znany jest w świecie show-biznesu, a jego cechą charakterystyczną jest świetny gust, czym na pewno ujął Maję.

Znane są wszystkie wymiary nowego partnera Sablewskiej

Tomasz Grabowski współpracował zarówno z zagranicznymi markami modowymi, jak i naszym polskim podwórkiem: brał udział m.in. w reklamie wody mineralnej i kawy. Tabloidowi dziennikarze doszli nawet do dokładnych wymiarów celebryty: ma 189 centymetrów wzrostu, mierzy 89 centymetrów w talii i 99 w klatce piersiowej. Tak konkretnych liczb nie znano nawet w przypadku Mazolewskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Maja i Tomek poznali się dwa miesiące temu na imprezie przez wspólnych znajomych ze świata mody i od razu między nimi zaiskrzyło. Teraz każdą wolną chwilę spędzają razem - zdradził dziennikarzom jeden ze znajomych znanej stylistki.

Maja Sablewska zdecydowała się nie zabierać głosu w tej sprawie, podobnie jak Tomasz Grabowski. Pozostaje tylko czekać na ich pierwsze oficjalne wyjście z okazji jednego z firmowych eventów.

TAK WYGLĄDA NOWA MIŁOŚĆ MAI SABLEWSKIEJ:

Fot. facebook.com/tomasz.grabowski.98

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu