Polacy zebrali 5 mln zł na jej operację. Gdy spojrzała na plecy, nie mogła przestać płakać

Polacy zebrali 5 mln zł na jej operację. Gdy spojrzała na plecy, nie mogła przestać płakać

Maja Kapłon wzięła udział w programie "The Voice of Poland" i szybko podbiła serca widzów swoim niezwykłym talentem. Niestety, wokalistka musiała odłożyć plany na karierę z powodu choroby, która zagrażała jej życiu. Polacy zebrali 5 mln złotych na operację, która uratowała jej życie. Teraz gwiazda opowiedziała o tym, co przeżyła w ostatnich tygodniach.

Maja Kapłon pokazała się całej Polsce w programie "The Voice od Poland", a jej głos pokochały tysiące Polaków. Niestety, wokalistka musiała porzucić marzenia o podbijaniu scen. Lekarze wycenili życie gwiazdy na 5 mln złotych. Maja Kapłon dzięki swoim fanom właśnie przeszła operację, która uratowała jej życie. Kiedy spojrzała na swoje plecy, nie mogła powstrzymać wzruszenia.

Maja Kapłon przeszła operację kręgosłupa

Polacy poznali historię Mai Kapłon w programie "The Voice of Poland". Wokalistka od dziecka cierpi na skoliozę, postępująca choroba doprowadziła rok temu do pęknięcia metalowego pręta, który podtrzymywał kręgosłup gwiazdy. Ta sytuacja spowodowała realne zagrożenie dla życia młodej kobiety, ratunkiem dla wokalistki była kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych. Zebranie 5 mln złotych wydawało się nierealne, jednak dzięki wsparciu fanów udało się i niedawno gwiazda przeszła zabieg w USA.

- Do tej pory ciężko mi w to uwierzyć. Ponad 60 tys. osób złożyło się na mój sukces, większości nawet nie znam i nie będę miała okazji im nigdy podziękować za szansę. O tym, że udało się zebrać tę kwotę, dowiedziałam się w wyjątkowym momencie, bo na koncercie "Proszę o lek" w Warszawie. Było tam wiele bliskich mi osób, więc radość była ogromna, a emocje jeszcze większe. Szybko udało nam się przenieść do Stanów, wtedy pojawił się stres, ale, jak widać, wszystko skończyło się dobrze - powiedziała Maja Kapłon w wywiadzie z portalem wp.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzięki fanom Maja Kapłon zebrała 5 mln złotych

Wokalistkę czeka jeszcze długa droga, by odzyskać utraconą sprawność, jednak gwiazda nie zamierza się poddawać. Ku radości swoich fanów, Maja Kapłon powoli planuje również powrót do śpiewania. Wie, że choć jej plecy nigdy nie będą proste, dostała ogromną szansę, by żyć i móc się rozwijać.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

Wracam do sprawności, znowu myślę o swojej karierze. Teraz nagrywam klip do piosenki, zaczęłam życie. Z każdym miesiącem widzę poprawę, jednak wiem, że długo jeszcze będę czuć ograniczenia ruchowe, które ponoć z biegiem czasu mają powoli ustępować. [...]  Może nigdy nie będę do końca prosta, a blizny, które mam, nie znikną, ale cieszę się życiem - wyznała gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Beata Kozidrak wyszła na scenę, nagle w jej oczach pojawiły się łzy. Trudno powstrzymać emocje
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Cukinia i papryka w cudownej kompozycji, magii dodaje nieziemska zalewa. Najlepiej zrobić porządny zapas, znika błyskawicznie

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News