Ile lat ma Maisie Williams? Po łóżkowej scenie w Grze o Tron wybuchły kontrowersje

Ile lat ma Maisie Williams? Po łóżkowej scenie w Grze o Tron wybuchły kontrowersje Źródło: youtube.com/GameofThrones

Maisie Williams - wiek aktorki może zaskakiwać. Po ostatniej scenie łóżkowej w drugim odcinku ósmego sezonu Gry o Tron wybuchło wiele kontrowersji. Czy była ona za młoda aby uczestniczyć w takiej scenie? Odpowiedź może być zaskakująca - najwyraźniej pozory mogą mylić!

Maisie Williams - wiek gwiazdy Gry o Tron stał się ostatnio głośnym tematem w mediach. Wszystko za sprawą najnowszego odcinka Gry o Tron - a dokładniej jednej sceny. Wiele osób było bardzo zaskoczonych sceną łóżkową, w której Arya Stark straciła dziewictwo ze swoim wieloletnim towarzyszem, Gendrym Baratheonem. Co o niej myśli sama aktorka?

Maisie Williams - wiek. Kim jest aktorka grająca Aryę Stark?

Maisie Williams jest angielską aktorką pochodzącą z Bristolu. Urodziła się 15 kwietnia 1997 roku - obchodziła więc urodziny w dniu premiery ostatniego sezonu serialu, który wyniósł ją do sławy! W młodości zajmowała się tańcem i chodziła do szkoły tanecznej. Jej pierwszą poważną rolą aktorską była właśnie Gra o Tron - nie miała wcześniej żadnego innego doświadczenia. Od czasu swojego debiutu jako najmłodsza córka Eddarda Starka w pierwszym odcinku Game of Thrones, zyskała sobie sympatię nie tylko krytyków, ale także - a może przede wszystkim - fanów serialu.

Maisie Williams, Arya Stark i scena seksu - fani nie byli zadowoleni. 

Jedną z najczęściej komentowanych scen z drugiego odcinka ósmego sezonu Gry o Tron jest scena łóżkowa Aryi i Gendry'ego. Wielu z nich nie podobał się ten element serialu. Po emisji komentowali oni:

- Serio? Scena seksu miedzy Aryą i Gendrym była trochę dziwna. Mam wrażenie, że zbyt szybko przeszli do romansu - napisał jeden widz na Twitterze.

- Nazwijcie mnie wariatem, ale dziwnie się czułem oglądając scenę seksu Aryi. Podobała mi się, ale zawsze widziałem ją jako moją młodszą siostrę i czułem się niekomfortowo - komentuje inna osoba.

- Całkowicie mnie ta scena zniszczyła. Ona jest jak dziecko, które wspólnie wychowywaliśmy - pisze inny opiekuńczy fan serialu.

Maisie Williams i Joseph Dempsie komentują kontrowersje

Maisie Williams również nie była pewna co do sceny łóżkowej w Grze o Tron. Jednak zdawała sobie sprawę z wagi tej sceny:

- To było interesujące, bo to bardzo ludzka relacja dla Aryi. To coś, czego ona unikała, emocje, w które nigdy się nie angażowała. David i Dan stwierdzili, że to koniec świata, więc co innego ona może zrobić? To może być ten moment, w którym Arya akceptuje, że może ją jutro spotkać śmierć, czego wcześniej nie robiła – "nie dziś". (...) To interesujące zobaczyć Aryę trochę bardziej ludzką i mówiącą normalnie o rzeczach, których ludzie się boją - wyjaśnia aktorka.

Inne wątpliwości miał aktor grający Gendry'ego. Mówił on, że pierwszy raz poznał dziewczynę jeszcze kiedy miała 11 lat. Dlatego, mimo tego, że scenę tę nagrywali, kiedy miała już 21 lat, czuł się z tym bardzo dziwnie. W komentarzu do tej sceny powiedział, że czuł się trochę tak, jakby szedł do łóżka z młodszą siostrą. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Aquaman wystąpił także w Grze o Tron! Kogo tam zagrał?
  2. Kto jest na Liście Aryi Stark? Wiedzą to najwięksi fani Gry o Tron
  3. Gdzie oglądać Grę o Tron za darmo? Można to zrobić legalnie
  4. Daenerys Targaryen pierwsza tego imienia... i co dalej? Wszystkie tytuły Królowej Smoków
  5. Kim jest Theon Greyjoy? Skomplikowana postać rehabilituje się na koniec
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News