Magdzie Gessler podali takie danie, że oczy wyszły jej z orbit. "Jezus Maria. co to jest?!"

Magdzie Gessler podali takie danie, że oczy wyszły jej z orbit. "Jezus Maria. co to jest?!" Źródło: youtube.com/kuba wojewódzki

Magda Gessler była bardzo zdziwiona tym, co dostała na swoim talerzu. Restauratorka, która w trakcie swoich "Kuchennych Rewolucji" widziała już wszystko, nie mogła się spodziewać, że zostanie poczęstowana tak niejadalnym i dziwnie wyglądającym daniem. Reakcja gwiazdy telewizji TVN mówi wszystko.

Magda Gessler jest osobą, którą dość łatwo wyprowadzić z równowagi. Gwiazda telewizji TVN nie raz udowadniała, że ma wielki temperament i że potrafi zatrzasnąć każdym, nawet najbardziej spokojnym właścicielem restauracji. W trakcie ostatnich "Kuchennych Rewolucji" gwiazda dostała danie, którego nie zapomni do końca życia. Tak nieapetyczne i źle wykonany posiłek będzie się jej śnił po nocach.

Magda Gessler odwiedza Ludwin. Tego gwiazda nie zapomni nigdy

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji", która odwiedziła restaurację Ludwinka chciała spróbować dań regionalnych oferowanych przez restaurację. Nie mogła się jednak spodziewać, że udko z gęsi, które dostanie, zostanie przygotowane w sposób, który się nie śnił chyba żadnemu szanującemu się szefowi kuchni na świecie.

Zamiast normalnie wyglądającego mięsa, udko wbite było w talerz pionowo. Tak dziwna kompozycja wzbudziła wielkie emocje gwiazdy, która sama nie wiedziała, jak zareagować na zawartość swojego talerza.

- Ma szokować i szokuje. To są właśnie wymysły młodych kucharzy, którzy dążą do oryginalności. Kończą się potwornym fiaskiem.- mówiła Gessler

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Obsługa broniła udka

Zdaniem właścicielki i obsługi lokalu, udko podane w taki sposób było przez lata symbolem restauracji i goście wchodząc do lokalu, dość często pytali wyłącznie o nie.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

- Ludzie różnie reagują na udo w momencie, kiedy dostają je do stołu. Wyobrażają sobie udo jako udo, a tutaj jednak stoi klocek - stwierdziła rozbawiona właścicielka.

- Niektórzy, jak podajemy, to od razu w śmiech wpadają, bo różne skojarzenia mają jak zobaczą to udo - dodała kelnerka.

Ku rozczarowaniu właścicieli, po interwencji Gessler kontrowersyjnie wyglądający posiłek zniknął z karty dań.

uploaded

źródło: TVN

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu