Minęły dwa lata od śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo w tej sprawie wciąż budzi kontrowersje

Minęły dwa lata od śmierci Magdaleny Żuk. Śledztwo w tej sprawie wciąż budzi kontrowersje Źródło: YouTube - Uwaga! TVN

Magdalena Żuk zginęła dwa lata temu w bardzo niejasnych okolicznościach. Śledczy do dziś badają sprawę, która wywołuje ogromne kontrowersje wśród społeczeństwa. Pojawia się wiele różnych teorii i nic nie wskazuje na to, byśmy byli bliżej wytłumaczenia śmierci polskiej turystki.

Magdalena Żuk zginęła w Hurghadzie w kwietniu 2017 roku. O jej przypadku zrobiło się głośno w całej Polsce, bo sprawa śmierci do dziś nie została wytłumaczona przez polskich śledczych. Od dłuższego czasu wiemy, że sytuacja jest bardzo tajemnicza, a nie wszystkie dotyczące jej fakty znane są społeczeństwu. Dochodzenie służb wciąż powoduje rozgoryczenie Polaków.

27-letnia Magdalena Żuk w kwietniu dwa lata temu udała się na wakacje do jednego z najbardziej znanych egipskich kurortów. Nikt nie mógł przewidywać, że dojdzie tam do tak wielkiej tragedii, o której będzie się mówić w naszym kraju przez długi czas. Wciąż nie jesteśmy blisko poznania szczegółów zbrodni, która wstrząsnęła Polską. Publicznej wypowiedzi udzieliła ostatnio rodzina zmarłej.

Magdalena Żuk zginęła dwa lata temu w Egipcie

25 kwietnia 2017 roku Polka udała się na wakacje do egipskiego kurortu Marsa Alam. Wyjazd miał być prezentem dla jej chłopaka Markusa, jednak mężczyzna nie miał ważnego paszportu i nie był w stanie udać się wraz ze swoją ukochaną. Wobec tego Magdalena Żuk postanowiła, że wyjedzie sama i skorzysta z kilku dni odpoczynku na plaży. 

Co ciekawe, detektywi twierdzą, że Żuk wiedziała o tym, że jej partner nie ma ważnego paszportu, co rzuca na sprawę nowe światło. Ponadto z ich informacji wynika, że noc z 27 na 28 kwietnia 2017 roku kobieta spędziła na statku, tymczasem polscy śledczy twierdzą, że nic takiego nie miało miejsca. 

- Nie potwierdziliśmy, aby ten fakt miał miejsce. Jej telefon logował się wówczas w stacji bts obejmującej zasięgiem hotel, w którym była zameldowana. Informacja biura podróży i zeznania przesłuchiwanych świadków również temu zaprzeczają - mówił Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. 

Magdalena Żuk straciła życie w trakcie wakacji 

Na jaw wyszły jeszcze potwierdzone przez polskie służby informacje o tym, że stan psychiczny Magdaleny Żuk był daleki od choćby dobrego. W rozmowach telefonicznych błagała swojego ukochanego, by ten doprowadził do jej powrotu do Polski, płakała i była roztrzęsiona.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez stan zdrowia kobiety zdecydowano się nie wpuszczać jej do samolotu. Trafiła do szpitala w Hurghadzie, gdzie wypadła z pierwszego piętra. Nie zdołano uratować jej życia. 

Dziś jej rodzina wyklucza możliwość samobójstwa. Jak twierdzą jej najbliżsi, taka możliwość powinna zostać jak najszybciej zbadana, a następnie wykluczona przez polskie służby.

- Samobójstwo trzeba chcieć popełnić. Materiały, które znamy, jasno naprowadzają na to, że teza o tym, że Magda padła ofiarą przestępstwa, jest jak najbardziej aktualna i jako jedyna tak naprawdę możliwa do przyjęcia. Dziś wiemy dużo więcej, niż było do tej pory w mediach. Gdyby prokuratura udzieliła informacji, którymi dysponuje, to myślę, że byłoby jaśniej - mówi Paweł Jurewicz, pełnomocnik rodziny zmarłej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News