Prokuratura ukrywa dowody na morderstwo Żuk? Siostra nie ma wątpliwości

Prokuratura ukrywa dowody na morderstwo Żuk? Siostra nie ma wątpliwości

Magdalena Żuk zginęła w tajemniczych okolicznościach podczas wakacji w Egipcie. Chociaż od jej śmierci minął już rok, sprawa wciąż nie została ostatecznie wyjaśniona. Siostra kobiety nie ma za to wątpliwości, że 27-latka padła ofiarą przestępstwa, o którym prokuratura uparcie milczy.

Dramatyczna śmierć Żuk wstrząsnęła całym krajem, a Polacy zaczęli dociekać, co stało się młodej kobiecie. Wersji zdarzeń było oczywiście wiele, jednak najczęściej mówiło się o chorobie psychicznej, na którą miała cierpieć i która doprowadziła ją do samobójstwa. Co na ten temat sądzi jej siostra?

Jak zginęła Magdalena Żuk?

- Dlaczego Prokuratura Okręgowa w Jelenie Górze milczy w sprawie Madzi? Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze dotąd nie szczędziła komunikatów w zakresie sprawy Madzi. Prokuratura ta chętnie dzieliła się z mediami informacjami o powołaniu biegłych psychiatrów, którzy mieliby popierać tezę o chorobie psychicznej, na jaką Madzia miała zapaść w Egipcie. Wyssane z palca hipotezy i twierdzenia w tym zakresie nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości - napisała na Facebooku Anna Cieślińska. - Będąc związana tajemnicą śledztwa, po zapoznaniu się z najnowszymi materiałami zgromadzonymi w aktach sprawy, z których wynika ponad wszelką wątpliwość, że Madzia padła ofiarą przestępstwa, prosiłam prokuraturę o opublikowanie informacji o stanie sprawy, ewentualnie o uchylenie wobec mnie obowiązku zachowania tajemnicy. Niestety prokuratura odmówiła mi ujawnienia tajemnicy śledztwa w zakresie, o który wnosiłam, nie opublikowała także komunikatu o stanie śledztwa i nowych okolicznościach, które tłumaczą zachowanie Magdy i okoliczności jej śmierci, która samobójstwem nie była - dodała także kobieta, szokując opinię publiczną.

Czy Zbigniew Ziobro pomoże rodzinie Żuk?

Ostatecznie siostra Żuk zdecydowała się także zwrócić do ministra sprawiedliwości. O co Cieślińska poprosiła Zbigniewa Ziobrę? - Proszę niniejszym Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę o pomoc w sprawie, którą żyła i żyje opinia publiczna, proszę o publikację najnowszych ustaleń w sprawie związanych z okolicznościami obecnie ujawnionymi w sprawie, w tym przyczynami zachowania Madzi i jej śmierci - zaapelowała zrozpaczona kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: Agata Duda zmieniła się nie do poznania! To już nie ta sama kobieta

ZOBACZ TAKŻE: Afera po finale Projekt Lady! Wściekli widzowie zaatakowali zwyciężczynię

ZOBACZ TAKŻE: Jolanta Kwaśniewska zachwyciła Polaków! Takiej nikt jej jeszcze nie widział

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska tuż przed porodem przeżywa dramat. To może zaszkodzić dziecku!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News