Siostra Magdaleny Żuk w jej urodziny: chciałam Cię przeprosić...

Siostra Magdaleny Żuk w jej urodziny: chciałam Cię przeprosić... Źródło: Fot. Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk zmarła w zeszłym roku w tajemniczych okolicznościach. Śledczy cały czas badają sprawy powiązane z wydarzeniami feralnej nocy, kiedy wyskoczyła ze szpitalnego okna. W rocznicę jej urodzin siostra tragicznie zmarłej postanowiła publicznie ją przeprosić.

Magdalena Żuk wyjechała do Egiptu, żeby spędzić dobrze czas i przywieść niezapomniane wrażenia z zagranicznej majówki. Jednak niewyobrażalny ciąg zdarzań doprowadził do jej śmierci, wokół której do dzisiaj krąży wiele niewiadomych. Rodzina Magdaleny nie raz zabierała już głos, m.in. podważając opinie biegłych przydzielonych do sprawy. Z kolejnej takiej okazji skorzystała jej siostra, zwracając się bezpośrednio do zmarłej w rocznicę jej urodzin.

Magdalena Żuk zginęła ponad rok temu. Siostra przeprasza tragicznie zmarłą

Rodzina Magdaleny Żuk od ponad półtora roku przeżywa osobisty dramat. Pomimo tak długiego czasu, który upłynął od jej śmierci, policja nie uzyskała jeszcze żadnych decydujących ustaleń. Taka sytuacja skłoniła siostrę zmarłej Magdaleny do refleksji. Anna Cieślińska zdecydowała się symbolicznie przeprosić siostrę za to, że rodzinie nie udało się jeszcze dojść do prawdy. - Skończyłabyś dziś 28 lat i kto wie jak wyglądało by dziś Twoje życie. Chciałam dziś przeprosić cię że do dziś dnia nie udało mi się rozwiązać zagadki twojej śmierci. Teraz jest mi tym bardziej trudno, bo jestem z tym zupełnie sama i nawet prokuratura jest po przeciwnej stronie. W złym kraju się urodziłyśmy, tu nikt nam nie pomoże - zwróciła się do zmarłej siostry. Anna Cieślińska nie zostawia złudzeń i twierdzi, że śmierć jej siostry nie zostanie już wyjaśniona przez odpowiednie służby. - Nie wiem czemu tak jest, ale władze nie chcą nawet się wypowiedzieć. I zamiast przyznać, że nie ma się mocy ani możliwości by wpłynąć na współpracę Egiptu to zrobią z Ciebie chorą, a ze mnie niepoważną by zamknąć nam buzie. WALCZĘ NADAL ale nadzieja jest mi odbierana i czas już chyba przyznać się że "PRZEGRAŁAM" - napisała siostra zmarłej na jednym z portali społecznościowych.

Niewyjaśniona śmierć Magdaleny Żuk

Siostra Magdaleny Żuk od samego początku podważa ustalenia śledczych. Jedna z wersji zakładała, że u Magdy uaktywniła się choroba psychiczna, która zmusiła ją do podjęcia takich, a nie innych działań. - Wyssane z palca hipotezy i twierdzenia w tym zakresie nie mają żadnego oparcia w rzeczywistości - pisała wtedy Anna Cieślik. Cieślik miała być zaznajomiona z materiałami sprawy, które sugerowały, że jej siostra padła ofiarą porwania. Jednak prokuratura ani nie udzieliła jej pozwolenia na upublicznienie szczegółowych informacji, ani nie wydała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Zwłoki Magdaleny Żuk dwukrotnie zostały podane sekcji. Miały one wykazać, że w jej organizmie znajdowały się silne leki dostępne tylko na receptę wystawioną przez psychiatrę.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej
  2. Żabka pod medialnym ostrzałem. „Członków i sympatyków PiS nie obsługuję"
  3. Ksiądz doprowadził 13-latka do samobójstwa. Przez lata pozostał bezkarny 
Następny artykuł