Rodzina Magdaleny Żuk poleciała do Egiptu. Wyemitowany zostanie materiał, który mrozi krew

Rodzina Magdaleny Żuk poleciała do Egiptu. Wyemitowany zostanie materiał, który mrozi krew Źródło: Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk zmarła dwa lata temu w Egipcie. Sprawa nadal nie została wyjaśniona przez śledczych, w związku z czym wciąż mamy do czynienia z nowymi wiadomościami w tej sprawie. Nowy materiał dotyczący tajemniczej śmierci mrozi krew w żyłach.

Magdalena Żuk zginęła w egipskiej Hurghadzie w kwietniu 2017 roku. Wówczas dowiedzieliśmy się, że polska turystka wypadła ze szpitalnego okna i poniosła śmierć. Jej sprawa wstrząsnęła milionami Polaków, w związku z czym przebieg śledztwa na bieżąco śledzili niemal wszyscy w kraju. Regularnie pojawiały się nowe wiadomości, chociaż nie ustalono jednoznacznej przyczyny zgonu. Mimo to rodzina wciąż miała nadzieję na wyjaśnienie sprawy.

W ostatnim czasie znów możemy regularnie poznawać nowe fakty na temat śmierci polskiej turystki w Egipcie. Przez dłuższy czas wydawało się, że śledztwo utknęło w martwym punkcie, lecz obecnie wydaje się, że jesteśmy coraz bliżej poznania prawdy. Widzom o sprawie Magdaleny Żuk przypomni materiał, który już niebawem zostanie wyemitowany w telewizji. 

Magdalena Żuk zmarła dwa lata temu. Nowe fakty w sprawie wyjaśnią przyczynę?

Telewizja TVN postanowiła przypomnieć widzom o śmierci polskiej turystki, która wstrząsnęła Polakami dwa lata temu. Powstał nowy materiał przedstawiający rodzinę zmarłej, dzięki któremu wiele osób mogło poznać nowe fakty odkryte przez śledczych. Mimo ich pracy wciąż nie udało się poznać prawdziwej przyczyny tajemniczego zgonu.

Przez pewien czas mówiło się, że kobieta popełniła samobójstwo. Inni twierdzili, że sprawa mogła być związana z przestępstwem seksualnym lub kontaktem zmarłej z narkotykami, jednak żaden z tych scenariuszy nie został potwierdzony. Przez kilkanaście miesięcy pojawiały się nowe wiadomości, które mogły zostać potwierdzone w związku z nowym materiałem.

Przedstawia on wizytę rodziny Magdaleny Żuk w Egipcie, w miejscu, gdzie doszło do przerażającej śmierci. Bliscy zmarłej mają podejrzenia, że jej zachowanie musiało być spowodowane zażyciem substancji psychoaktywnych. Nie są natomiast przekonani, czy doszło do tego na skutek świadomego ich przyjęcia, czy przez dosypanie ich do jedzenia.

Nikt nie wie, z jakiego powodu zginęła Magdalena Żuk

O możliwym zażyciu narkotyków wypowiedział się menedżer hotelu, w którym przebywała Magdalena Żuk. Jego zdanie nie pozostawia wątpliwości w tej sprawie i może być ważną poszlaką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- 31 lat pracuje w hotelarstwie i pierwszy raz widziałem coś takiego. Ona, na przykład: biegła i sama upadała. Nie wywracała się, tylko robiła to specjalnie. Zadzwonili do mnie o godz. 5 i powiedzieli, że ona chce skakać z rampy. Powiedziałem obsłudze, żeby jej nie zostawiać samej, gdziekolwiek pójdzie, idźcie z nią, obchodzili się z nią jak z dzieckiem. W lobby hotelu była w samej bieliźnie, zdjęła jeansy. Może oszalała, bo była tutaj sama - mówi menedżer hotelu w rozmowie z siostrą zmarłej.

Materiał zostanie niebawem pokazany w programie Uwaga! TVN.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Pies udawał martwego, żeby zostać dłużej na spacerze. Jego zachowanie to hit
  2. Jolanta Fajkowska była nazywana królową TVP. Jak teraz wygląda znana dziennikarka?
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News