Z ostatniej chwili: Przełom ws. Magdaleny Żuk

Z ostatniej chwili: Przełom ws. Magdaleny Żuk Źródło: youtube/uwaga_tvn/

Magdalena Żuk zmarła już blisko 2 lata temu, jednak jej śmierć wciąż pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Śledczy od wielu miesięcy starają się poznać prawdę. Okazuje się, że wydarzyło się coś, co może w końcu pomóc w rozwiązaniu całej sprawy.

Magdalena Żuk odeszła niespodziewanie i w wyjątkowo tajemniczych okolicznościach. Nie tylko jej bliscy, ale i specjaliści, od prawie 2 lat usilnie starają się poznać odpowiedzi na wszystkie pytania w tej sprawie. W ostatnim czasie nastąpił jednak długo wyczekiwany przełom, który może pomóc śledczym zbliżyć się do prawdy.  

Jak zmarła Magdalena Żuk? 

Przypominamy, że blisko 2 lata temu, Magdalena udała się na samotną wycieczkę do Egiptu, z której niestety już nie wróciła. Powodem, dla którego kobieta pojechała sama, było ponoć brak aktualnego paszportu jej ówczesnego partnera. Już chwilę po przylocie na miejsce z Magdaleną zaczęły dziać się podejrzane rzeczy. Sugerowano, że już wtedy sytuacja była bardzo podejrzana, nikt jednak nie zwrócił na to uwagi. Kilka dni później, rodzina otrzymała wiadomość, że Magdalena nie żyje, a powodem jej śmierci był upadek z okna. 

Od razu uznano, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie, dlatego też śledczy rozpoczęli badanie całej sprawy. Podawano wówczas, że zmarła miała borykać się z problemami psychicznymi i świadomie targnęła się na swoje życie. Bliscy jednak jednoznacznie zaprzeczali doniesieniom, informując, że Magdalena nigdy nie zmagała się z zaburzeniami natury psychicznej, co więcej, nie była osobą skłonną do samobójstwa.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przełom w sprawie

Śledczy od dawna bezowocnie starają się odkryć prawdę w tej wyjątkowo tajemniczej sprawie. Informacje rodziny na temat Magdaleny zaprzeczają tym, które podawała egipska prokuratura. Polscy specjaliści wciąż starają się ustalić, czy kobiecie nie podano środków psychoaktywnych, które doprowadziły najpierw do jej dziwnych zachować, a następnie do śmierci, teraz jednak nastąpił przełom.

Niedawno egipska prokuratura zgodziła się w końcu przekazać polskim specjalistom materiał dowodowy. Dzięki temu będzie możliwe przeprowadzenie dogłębnej weryfikacji, dzięki której być może uda się przybliżyć do odpowiedzi na wszystkie pytania. W momencie oczekiwania na materiał z Egiptu polskim prokuratorom udało się zgromadzić wiele dowodów w tej sprawie. Przesłuchanych zostało również około 200 osób, które w tym czasie miały bezpośredni kontakt z Magdaleną Żuk bądź też przebywały w jej otoczeniu. Sprawdzono jej bagaż oraz komunikatory, z których w tamtym czasie korzystała. Teraz wszyscy mają nadzieję, że już wkrótce cała prawda wyjdzie na jaw. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Iwony Pavlovic! Po latach ujawniła SZOKUJĄCĄ informację o swoim mężu. To był KOSZMAR! Fani do dziś zbierają szczęki z podłogi
  2. Nie żyje wielka polska piosenkarka! Od dawna walczyła z PRZERAŻAJĄCĄ odmianą raka
  3. Koszmarna tragedia. Kultowa legenda polskiej muzyki nie żyje, przegrała z rakiem
  4. Pilne informacje Polsatu! Płonie jedna z najsłynniejszych polskich restauracji
  5. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  6. To już oficjalne! Rodzice dostaną nie tylko 500 plus. Dodatkowe kilkaset złotych na bardzo prostych warunkach

Źródło: SE

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News