Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Do Polski wpłynęły dokumenty

Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Do Polski wpłynęły dokumenty Źródło: .

Magdalena Żuk umarła w zupełnie innych okolicznościach? Do Polski trafiły właśnie dokumenty, które pokazują nowe fakty w sprawie tajemniczej śmierci kobiety, która wstrząsnęła całym krajem. Czy nowe okoliczności rozwiążą tę nietypową sprawę?

Magdalena Żuk  była na ustach wszystkich. Młoda Polka, która wyjechała na wakacje do Egiptu zmarła w bardzo nietypowych okolicznościach. Jej odejście, tak bardzo niewyjaśnione i owiane tajemnicą nadal budzi wielkie emocje. Do Polski trafiły właśnie dokumenty, które mogą rzucić całkowicie inne światło na bulwersującą sprawę.

Magdalena Żuk zginęła w zupełnie innych okolicznościach?

Śmierć Żuk, która jest kontrowersyjna na bardzo wielu płaszczyznach była prawdziwą wodą na młyn wszystkich fanów teorii spiskowych. Część polskiej opinii publicznej sugerowała porwanie, a nawet przynależność kobiety do sekty. W bulwersującej i jednej z najgłośniejszych spraw ostatnich lat pojawiły się całkowicie nowe fakty, które mogą zweryfikować, chociaż część ustaleń.

- W ostatnim czasie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze wpłynął przekazany w ramach międzynarodowej pomocy prawnej przez Arabską Republikę Egiptu raport - przekazuje w komunikacie prasowym Tomasz Czułowski z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Nie wiadomo do końca, jakie to doniesienia trafiły do strony polskiej, ale wiadomo, że ustalenia egipskich śledczych są dosyć obszerne.

- Raport przedstawia obszerną informację o przeprowadzonych przez tamtejsze organy ścigania [...] czynnościach procesowych, między innymi w zakresie zeznań przesłuchanych osób oraz wyników przeprowadzonych przez biegłych badań - przekazała Faktowi prokuratura.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Żuk popełniła samobójstwo?

Chociaż wiele wskazywało na to, że śmierć Polki w Egipcie miała dramatyczny przebieg, to z ustaleń śledczych wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu było samobójstwo po upadku z wysokości. Jedna z hipotez zakłada, że turystka miała mieć zaburzenia psychiczne i zażywać leki na depresję. W obliczu pojawienia się nowej dokumentacji prokuratura zbada ją i przedstawi wyniki swoich ustaleń opinii publicznej.

- Prokuratura rozważy powołanie biegłych celem wydania opinii uzupełniających w konfrontacji z materiałami przekazanymi przez stronę egipską oraz wykona inne niezbędne czynności konieczne do wszechstronnego wyjaśnienia sprawy - przekazali śledczy w oświadczeniu prasowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  4. Przez tę promocję w Biedronce Polacy oszaleją. Po świętach dyskont odpala prawdziwą petardę
  5. Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!
  6. Katarzyna Dowbor była bezlitosna. Po jej słowach kobieta zalała się łzami

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News