Nowe informacje w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie

Nowe informacje w sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie Źródło: Instagram/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk swoją śmiercią wstrząsnęła krajem. Cała Polska śledziła śledztwo w sprawie tajemniczych okoliczności śmierci Polki. Po roku od śledztwa na światło dzienne wychodzą nowe fakty.

Magdalena Żuk pod koniec kwietnia w 2017 roku wybrała się na wakacje do Egiptu. Kilka dni później zmarła w tajemniczych okolicznościach. Sprawą interesowała się cała Polska, a każda nowa informacja była szeroko omawiana w mediach.

Magdalena Żuk zginęła w tajemniczych okolicznościach. O sprawie było głośno w całej Polsce

Polakami wstrząsnęło nagranie, w którym roztrzęsiona Magdalena Żuk prosi swojego chłopaka przez telefon o zabranie jej z Egiptu. 27-latka cały czas płakała i była widocznie roztrzęsiona. Kobieta próbowała uciec ze szpitala - zarejestrowały to kamery monitoringu w egipskiej placówce medycznej, gdzie szarpała się z personelem.

Chłopak kobiety zaplanował wcześniejszy powrót do Polski, ale Polki nie wpuszczono na pokład samolotu, ze względu na stan zdrowia i konieczność pozostania w szpitalu. W placówce Magdalena Żuk wyskoczyła z okna na pierwszym piętrze. Upadek przeżyła, a lekarze podjęli walkę o jej życie. 30 kwietnia kobieta w wyniku obrażeń po upadku zginęła.

Rodzina 27-latki twierdzi, że ta nigdy nie leczyła się psychiatrycznie i raczej nie popełniła samobójstwa. Ponadto jak podaje prokuratura - na ciele kobiety nie było żadnych śladów gwałtu czy szarpaniny. Z niepotwierdzonych źródeł wynika, że kobieta była pod wpływem leków psychotropowych. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty.

Nowe informacje na temat Magdaleny Żuk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak wynika z najnowszym informacji, prokuratura okręgowa w Jeleniej Górze planuje wnioskować do wrocławskiej prokuratury o przesunięcie terminu zakończenia śledztwa. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się wyjaśnić sprawy do końca czerwca.

Na ten moment brakuje informacji na temat tego, czy zostały dostarczone z Egipskich szpitali odpowiednie dokumenty do Polski. Dokumentacja ma służyć do uzyskania opinii biegłych, toksykologów i psychiatrów. Więcej informacji na ten temat prokuratura przekaże dopiero w przyszłym tygodniu. 

Jedno jest pewne - śledztwo nie zakończy się w najbliższym czasie i możemy oczekiwać kolejnych informacji w sprawie tajemniczej śmierci 27-latki.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Paznokcie hybrydowe powodują raka? Onkolog wyjaśnia, dlaczego to może mieć wpływ na chorobę nowotworową
  6. Andrzej Grabowski przeszedł zaskakującą metamorfozę, nie przypomina już dawnego siebie. Zdradził sekret swojej przemiany

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu