Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Prawda może być zupełnie inna niż oficjalne oświadczenia

Nowe fakty w sprawie śmierci Magdaleny Żuk. Prawda może być zupełnie inna niż oficjalne oświadczenia Źródło: Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk i jej śmierć - w tej sprawie pojawiły się nowe fakty. Nikt się tego nie spodziewał, ale prawda może być zupełnie inna niż oficjalne oświadczenie wydane przez oficjeli.

Magdalena Żuk zmarła w maju 2017 w Egipcie. Sprawą jej śmierci żył cały kraj. Pojawiło się wiele teorii dotyczących jej zgonu. Po przeprowadzonym śledztwie wydano oficjalne oświadczenie z informacją, że kobieta zmarła w wyniku samobójstwa. Magdalena miała skończyć swoje życie skacząc z hotelowego okna.

Podczas badania zwłok we krwi znaleziono obecność narkotyków. Ich efekty dają takie same rezultaty jak ecstasy. Siostra zmarłej neguje jednak, jakoby Żuk dobrowolnie przyjmowała te substancje. Twierdzi, że Polce podawano je regularnie.

Jak zginęła Magdalena Żuk?

Jedno jest pewne - do śmierci doszło w skutek upadku z okna. Jednak jak doszło do tego, że Magdalena wyleciała z niego nie jest potwierdzone. Jedną z możliwości jest to, że kobieta popełniła samobójstwo. Prywatny detektyw jest jednak odmiennego zdania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Obrażenia wydają się dość dziwne i nietypowe, jeżeli chodzi o skok samobójcy, bo ciało władne raczej uderzyłoby zupełnie inaczej. Przeważnie w przypadku samobójców może zadziałać instynkt samozachowawczy i raczej taka osoba skacze na nogi. Wtedy dochodzi do uszkodzeń nóg, miednica jest popękana, często wbijają się kończyny w część brzuszną i dochodzi do zupełnie innych i ciężkich obrażeń. W tym przypadku obrażenia wskazują, że ciało zostało wyrzucone z okna, ewentualnie było zupełnie bezwładne - stwierdził Popowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Tak więc jej ciało mogło zostać wyrzucone z okna. Śledczy zajmujący się sprawą na dzień dzisiejszy analizują materiał zebrany przez ich kolegów w Egipcie. Możliwe, że po ustaniu śledztwa dowiemy się jaka była prawdziwa przyczyna śmierci Magdaleny Żuk. I która teoria okaże się prawdą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV w niziutkiej cenie
  2. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  3. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  4. Niewyobrażalny dramat. Uwielbiana bohaterka "Przyjaciółek" straciła męża
  5. Agata Duda ma sobowtóra? Kobieta, która pojawiła się u boku prezydenta wygląda tak samo jak pierwsza dama
  6. Wnuczka z ukrycia nagrała swoją babcię. Wcześniej nikt jej nie wierzył, kiedy mówiła, jak paskudne rzeczy jej robi

źródło: interia

Następny artykuł