Katował Magdalenę na oczach dzieci. 25-latka umierała w bólu

Katował Magdalenę na oczach dzieci. 25-latka umierała w bólu Źródło: Pixabay/byrev

Magdalena - mama dwójki małych dzieci została zakatowana na śmierć - donosi zielonogórski serwis "Nasze Miasto". Kobieta została pobita przez partnera we własnym domu. Sąsiedzi, choć słyszeli krzyki ofiary, nie zareagowali na przemoc.

Magdalena - mama dwulatka i pięciolatka, nie żyje. W lokalnej prasie czytamy, że mieszkanka Dzierżoniowa, została brutalnie pobita przez swojego partnera. 

Młoda mama pobita przez partnera. Magdalena umierała w bólu na oczach dzieci

Serwis lokalny "Nasze Miasto" przybliża koszmarne wydarzenia, do których doszło w nocy z 9 na 10 kwietnia w jednym z mieszkań przy ulicy Brzegowej. 

Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że 25-letnia kobieta została zakatowana na śmierć. Badające sprawę służby dowodzą, że ofiara przyjęła na siebie wiele ciosów.

- Z przeprowadzonej dziś sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci były liczne obrażenie wewnętrzne oraz krwiak na głowie. Sprawca zadał jej dziesiątki ciosów pięścią - cytuje prokuratora Emila Wojtyrę, serwis gora.naszemiasto.pl.

Szokująca postawa sąsiadów. Słyszeli co się dzieje, nie zawiadomili policji

Zmarła kobieta osierociła dwójkę dzieci w wieku 2 i 5 lat. Sprawa zyskała rozgłos na skalę ogólnopolską również ze względu na szokującą reakcję sąsiadów. A właściwie... jej brak. Czytamy, że mieszkańcy doskonale wiedzieli o przemocy w domu Magdaleny H. Bulwersuje więc fakt, że nie podjęli żadnej reakcji słysząc to co dzieje się tuż za ścianą. 

Taki rozwój wydarzeń potwierdził prokurator zajmujący się sprawą. 

- Zeznali, że przez 3 godziny słyszeli rumor i płacz, a mimo to nie zadzwonili na policję. Tłumaczyli, że wcześniej też były tam awantury - dodał prokurator Wojtyra.

Śledczy zaznaczył przy tym, że prokuratura nie wyklucza postawienia zarzutów sąsiadom. 

Wezwane na miejsce służby medyczne nie zdążyły uratować kobiety. Policja ujęła natomiast sprawcę zbrodni. Konkubent zmarłej, Krzysztof J. ma nie przyznawać się do winy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie zgadzamy się na taką znieczulicę i brak reakcji. Wystarczył telefon na policję, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że kobieta by żyła - dodał śledczy.

Według nieoficjalnych doniesień, zmarła 25-letnia mama była świeżo po rozwodzie. Od kilku miesięcy spotykała się z mężczyzną, który ją śmiertelnie pobił.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak ma DUŻE KŁOPOTY! Nawet mąż-milioner nie pomoże
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Kubę Wojewódzkiego i jego show. Legendarna spikerka TVP nie miała dla niego LITOŚCI
  3. Mało kto o tym wiedział. Największy hit Zenka Martyniuka napisała nauczycielka
  4. Huczy w całej Wlk. Brytanii. Jest oficjalne oświadczenie ws. romansu księcia, gdy Kate była w trzeciej ciąży
  5. Pani Stefania ma 101 lat i walczy w sądzie o swoje prawo. Chcieli odebrać jej mieszkanie
  6. To już szaleństwo! Dyrektor nasłał na protestujących nauczycieli służby

źródło: Nasze Miasto

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News