Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina

Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina Źródło: facebook.com/Magdalena-Rembacz

Magdalena Rembacz od wielu lat pojawia się na ekranach polskich telewizorów. Kim jest ta popularna aktorka serialowa i czym jeszcze się zajmuje? Mogliśmy ją oglądać w najpopularniejszych produkcjach polskiej telewizji!

Magdalena Rembacz - kim jest ta aktorka, co o niej wiemy? Czy gwiazda serialu Malanowski i Partnerzy była w ciąży, czy ma męża i dzieci? Przedstawiamy sylwetkę tej popularnej aktorki - jaki jest jej stan cywilny? Gdzie aktualnie możemy ją oglądać, czym się teraz zajmuje? Mimo zdjęcia z anteny serialu, który przyniósł jej największy rozgłos, gwiazda wcale nie próżnuje!

Magdalena Rembacz - wiek, mąż, dzieci, rodzina. W ciąży z mężem?

Magdalena Rembacz przez wiele lat występowała w bardzo popularnych serialach na antenie różnych stacji telewizyjnych. Bez wątpienia największy rozgłos przyniosła jej rola Magdy Dębskiej, asystentki detektywa w serialu Malanowski i partnerzy, w którym występowała od 2009 do 2016 roku, czyli od początku emisji serialu aż do jego ostatniego, 807 odcinka. Co ciekawe, aktorka dostała rolę w tym serialu w bardzo dziwnych i smutnych okolicznościach. Było to w czasie pogrzebu bliskiej jej osoby - dostałą wtedy informację, że możliwy będzie jej występ u boku Bronisława Cieślaka w serialu detektywistycznym. Bez zastanowienia przyjęła ciekawą rolę i bez wątpienia była to dobra decyzja - przez siedem lat trwania serialu widzowie bardzo polubili panią detektyw, którą Magdalena Rembacz przedstawiała na ekranach telewizorów.

Niestety, naprawdę dobrego detektywa musielibyśmy wynająć aby dowiedzieć się czegoś o życiu prywatnym gwiazdy. Jest to bardzo świadomy wybór - chce ona chronić swoją rodzinę i najbliższych przed wścibskimi kamerami i reporterami, którzy często mogą popsuć dobry dzień rodzinie znanych osób przez swoje ustawiczne próby znalezienia ciekawych informacji na temat gwiazd. Dlatego właśnie w internecie nie znajdziemy żadnych informacji na temat bliskich aktorki - kryje ona te informacje za wszelką cenę i nie pozwala do nich dojść mediom. Dlatego właśnie nie znajdziemy w internecie czy w gazetach żadnych informacji o jej rodzinie, partnerze lub partnerce, czy dzieciach, nie sposób też znaleźć żadnych potwierdzonych informacji o ciąży aktorki. Stan cywilny gwiazdy także pozostaje tajemnicą.

Możemy za to dowiedzieć się kilku rzeczy o życiorysie samej aktorki. Magdalena Rembacz urodziła się 3 stycznia 1976 roku. Ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, a następnie rzuciła się w wir pracy. Mogliśmy ją oglądać w wielu polskich serialach telewizyjnych - Klanie, Zostać miss, Pensjonacie pod Różą, Na dobre i na złe, Kryminalnych czy Pierwszej miłości. Zagrała również kilka ról drugoplanowych w polskich filmach - między innymi wcieliła się w asystentkę rejenta w komedii romantycznej Nigdy w życiu czy lekarkę w komedii sensacyjnej Dublerzy. 

Magdalena Rembacz - Facebook

Czy w takim razie znajdziemy gdzieś jakiekolwiek inne informacje na temat tej artystki? Jednym z najlepszych źródeł informacji na temat ludzi - nie tylko tych znanych - są oczywiście media społecznościowe z Facebookiem na czele. To tam gwiazdy z chęcią wstawiają swoje własne posty i komunikują się ze swoimi wielbicielami, często w bardzo bezpośredni sposób - zdarza się nawet, że na komentarze pod postami gwiazd te same znane osoby odpowiadają i wdają się w dyskusje ze swoimi wielbicielami.

Magdalena Rembacz również niedawno rozpoczęła swoją przygodę z mediami społecznościowymi. W październiku 2018 roku uruchomiła swój fanpage na platformie Facebook, gdzie obecnie możemy zobaczyć jej zdjęcia z wakacji oraz inne interesujące ją rzeczy i filmy. Dla fanów aktorki jest to nie lada gratka, przecież w końcu mogą poczuć bezpośredni kontakt ze swoją ulubioną panią detektyw. 

  1. Filip Bobek - żona? Aktor nie chwali się partnerką
  2. Olfaktoria - Top Model. Kim jest Dorota Goldman?
  3. Paulina Papierska z chłopakiem. Wszystko o gwieździe Top Model
  4. Joanna Przetakiewicz - synowie: Filip, Aleksander i Jakub?
  5. Pikio: Wykop i Top 10 najpopularniejszych wpisów na portalu Kwiecień 2019
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu