Ogórek zatkało w TVP Info na żywo! Pani Jolanta ujawniła jej sekret

Ogórek zatkało w TVP Info na żywo! Pani Jolanta ujawniła jej sekret Źródło: Fot. TVP "W tyle wizji"

Tak ostrej wymiany zdań nie było w TVP Info od dawna. Do programu, który od dłuższego czasu prowadzi Magdalena Ogórek, dodzwoniła się pani Jolanta z Warszawy. Kobieta zaatakowała byłą polityk, ujawniając jej kontrowersyjny sekret.

Słuchaczka skontaktowała się z gospodarzami programu "W tyle wizji", aby zgłosić swoje wątpliwości związane z jednym z najnowszych pasków Telewizji Polskiej. Nazwano w nim bowiem Lecha Wałęsę TW Bolkiem.

Magdalena Ogórek - zaskakujący sekret

Ogórek odpowiedziała pani Jolancie, że nie rozumie, "co tu jest nie tak". Wtedy kobieta nawiązała do... prywatnego życia prowadzącej w nieoczekiwany sposób. - Czyli możemy podpisywać też np. TW Michał. Prawda, pani Magdaleno? - zapytała słuchaczka. - A kto to jest? - odpowiedziała Ogórek. - No, chyba pani mąż… Piotr Mochnaczewski... - wypaliła pani Jolanta. - Proszę w takim razie o dokument i dowody. Jest coś takiego jak proces lustracyjny - stwierdziła zdziwiona prowadząca. - A czy pani mąż podał się lustracji? - dopytywała słuchaczka. - Jest w toku. Ten telefon, droga pani z SLD, jest niestety kulą w płot... - próbowała się bronić Ogórek. - Nie jest. Pani mąż, powiedzmy otwarcie, donosił na ludzi. Niech cała Polska się dowie - wyjawiła pani Jolanta.

Trudny dla dziennikarki temat

Warto przypomnieć, że Mochnaczewski rzeczywiście znalazł się na tzw. liście Macierewicza. Podejrzewano bowiem, iż realnie w tajemnicy współpracował ze służbami specjalnymi PRL.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciek tajnego porozumienia! Tak PiS po cichu dogaduje się z UE
  2. Popłoch w PiS! Rydzyk wypowiada wojnę, założy własną partię?
  3. Tusk nie wytrzymał. Załamany: „Jest mi przykro”
Następny artykuł