Ogórek wryło w ziemię, wielki skandal w programie na żywo! Na zawsze to zapamięta

Ogórek wryło w ziemię, wielki skandal w programie na żywo! Na zawsze to zapamięta Źródło: Fot. TVP Info/Studio Polska

Magdalena Ogórek stała się w ostatnim czasie świadkiem zadziwiających wydarzeń, które miały miejsce w programie "Studio Polska". Jedna z jego uczestniczek w bardzo kontrowersyjny sposób wyraziła bowiem swą opinię na temat Mateusza Morawieckiego. Zarówno prowadzący, jak i widownia wyglądali na wyraźnie zaszokowanych niespodziewanymi atakami pod adresem premiera.

W programie "Studio Polska" na antenie Telewizji Polskiej ścierają się ze sobą zwolennicy różnych ugrupowań oraz poglądów. Nie inaczej było także w jednym z ostatnich odcinków, w którym Barbara Husiew ze stowarzyszenia "Stop Bankowemu Bezprawiu" wysunęła bardzo stanowcze oskarżenia wobec Mateusza Morawieckiego oraz jego wyborców.

Magdalena Ogórek w centrum skandalu

- Prawo i Sprawiedliwość wrzuciło na fotel premiera Mateusza Morawieckiego, bankstera, który jako prezes Banku Zachodniego WBK podjął decyzję o udzielaniu toksycznych instrumentów finansowych - powiedziała Husiew ostro. - Pan premier Mateusz Morawiecki jest moralnie odpowiedzialny za śmierć mojego męża i za to, że od 9 lat, jako żona samobójcy, walczę z Bankiem Zachodnim WBK i spłacam kredyt denominowany do franka szwajcarskiego. Pan Mateusz Morawiecki jest moralnie odpowiedzialny za tą śmierć i za los mojej rodziny. Będzie świadkiem w mojej sprawie. Dołożę wszelkich starań, zrobię wszystko, żeby jako prezes Banku Zachodniego wyszedł na salę sądową i odwołał kłamstwa, jakie wmawia ludziom od trzech lat - grzmiała także kobieta.

W jakim banku pracował Morawiecki?

- Pan Mateusz Morawiecki, mówię to z pełną odpowiedzialnością, jest kłamcą, bo w Davos kłamał do kamery, mówiąc, że Bank Zachodni był jedynym bankiem, który tych kredytów nie udzielał, a ja jestem żywym przykładem na to, że BZ WBK za jego prezesury tych kredytów udzielał - dodała Husiew. Zebrani w studiu widzowie byli zaszokowani słowami wyraźnie rozsierdzonej kobiety. Zdziwienia nie kryli także prowadzący, w tym Magdalena Ogórek. Tak ogromnego skandalu w "Studio Polska" nie widzieliśmy bowiem już od dawna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To już jest za wiele, nawet dla nas. Majtki Kaczyńskiego podbijają internet
  2. Rydzyk właśnie zdradził Kaczyńskiego! Przejmuje posłów PiS
  3. Żona Giertycha wygląda jak supermodelka. Tak przepięknej kobiety dawno nie widzieliśmy
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News