"Dzieci muszą wiedzieć". Przypomnieli Ogórek co mówiła o edukacji seksualnej w szkołach

"Dzieci muszą wiedzieć". Przypomnieli Ogórek co mówiła o edukacji seksualnej w szkołach Źródło: youtube.com/onet

Magdalena Ogórek jest obecnie jedną z twarzy poparcia dla rządów PiS. poglądy lata temu nie były jednak tak jednoznaczne, szczególnie kiedy reprezentowała lewicową stronę politycznej barykady. To, co Ogórek mówiła lata temu o edukacji seksualnej, mogłoby wystraszyć jej obecnych współpracowników.

Magdalena Ogórek zasłynęła swoją nagłą zmianą poglądów politycznych. Obecna dziennikarka TVP przed laty była wystawiana przez Sojusz Lewicy Demokratycznej i reprezentowała poglądy zupełnie różne niż jej obecny autorytet - Jarosław Kaczyński. Świadczyć o tym mogą chociażby słowa w sprawie edukacji seksualnej, które były zgoła odmienne, niż jej obecnych kolegów po stronie prawicy.

Magdalena Ogórek broniła edukacji seksualnej

W trakcie promowania samej siebie na przyszłą prezydent, Ogórek była wielką zwolenniczką teorii gender, którą wprost nazywała naukową.

- Gender jako dyscyplina naukowa z całą metodologią do niej przyłożoną funkcjonuje bardzo intensywnie już od lat 80. Jej wkładu w naukę nie można zakwestionować. [...] Gender ani nie zakłada masturbacji, ani nie niesie za sobą niebezpieczeństw o naturze pedofilskiej - bo byłoby to ogromne nadużycie, wpadając w tego typu argumentację. Gender jest instrumentem stosowanym bardzo intensywnie we wspieraniu polityki równości, tej równości, którą my mamy zagwarantowaną przez konstytucję. Mówmy o konkretach, faktach, gender rozwija, wspiera odpowiednie wychowywanie, obalanie tych stereotypów, które są wpisane w poszczególną płeć - mówiła była działaczka SLD.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Dzieci muszą wiedzieć"

Jakby tego było mało, obecna pracownica TVP Info mówiła otwarcie, że każde dziecko powinno mieć swobodny dostęp do edukacji seksualnej, aby nie zrobić sobie krzywdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

- Pani Minister Kozłowska-Rajewicz chce wspierać inicjatywę taką, jaką jest wprowadzenie wychowania seksualnego do szkół - to uważam, że świetnie, ponieważ, póki co jesteśmy siłą rzeczy osaczani w każdej prasie, na każdym portalu internetowym - dzieci mogą już się spotkać z treściami o zabarwieniu bardzo mocno erotycznym i jeżeli one się edukują w szkole, jeżeli będą wiedziały jaka wiedza za tym stoi - muszą dzieci wiedzieć, jakie są konsekwencje seksu bez wiedzy - mówiła Ogórek.

Trzeba przyznać, że te wypowiedzi z pewnością wprawiłyby w osłupienie wszystkich jej obecnych współpracowników oraz kolegów ze świata polityki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Polityczek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News