Magdalena Margulewicz i jej mąż, zdjęcia, w ciąży

Magdalena Margulewicz i jej mąż, zdjęcia, w ciąży Źródło: nstagram.com/magdamargulewicz/

Magdalena Margulewicz - kim jest? Dzięki wystąpieniu w popularnym serialu Polsatu poznała wielką miłość, nie tylko na planie, ale i życiu prywatnym. Czy aktorka wiedzie spokojne życie u boku partnera? Co o niej wiemy?

Magdalena Margulewicz urodziła się 10 sierpnia 1978 roku. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w łodzi i próbowała swoich sił, choć wciąż nie udało jej się zaistnieć w show-biznesie, to ma na swoim koncie wiele ról zarówno serialowych, jak i teatralnych. Regularnie pojawia się na deskach Teatru Komedia w Warszawie, gdzie debiutowała w sztuce Biznes, Łóżko pełne cudzoziemców, Hotel Westminster.

 - Naturalny proces. W szkole podstawowej w pierwszej klasie pani wystawiała dziewczynki do konkursu recytatorskiego. Mnie nie wybrała… Z płaczem wróciłam do domu. Moja mama jest nauczycielką języka polskiego i obiecała przygotować mnie do tego konkursu. I od tamtej pory, rok w rok, aż do klasy maturalnej startowałam we wszystkich możliwych konkursach recytatorskich, odnosząc w tej „dyscyplinie” duże sukcesy. Bardzo to lubiłam. Kolejnym krokiem były egzaminy do szkoły filmowej - opowiadała zapytana, dlaczego wybrała zawód aktorki.

Nie miałam innego pomysłu na życie. Dzisiaj wiedząc już, z czym musi się mierzyć osoba uprawiająca ten zawód, jak trudnym wyborem się okazał, zrobiłabym to samo. Kocham to. I tyle.

Na co dzień jednak gra starszą aspirant Dagmarę Górką w kryminalnej produkcji Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Często kojarzona jest również z rolą w Pierwszej Miłości, gdzie wcielała się w barwną bohaterkę Stefanię Konopkę w latach 2008-2012. Serialowa stereotypowa blondynka, której znakami rozpoznawczymi były blond włosy, szalone pomysły i niezbyt wysokie IQ.

 - Ale akcja, co? Normalnie miałam ciary na rajtuzach. Mam nadzieję, że mi oczko nie poszło - to jedna z jej kwestii.

Magdalena Margulewicz i jej mąż

Aktorka wyszła za reżysera Szymona Łosiewicza w 2003 roku, po wieloletnim narzeczeństwie. Para poznała się jeszcze na studiach, ich związek miał się doskonale, do czasu, kiedy Magdalena Margulewicz nie dostała angażu w serialu Polsatu pięć lat po ich ślubie.

 - Stałam pod ścianą, bez makijażu, boso, zmęczona i na pewno nie czekałam na księcia, kiedy nagle pojawił się Szymon. To on, pomyślałam - wspominała Margulewicz.

Na planie Pierwszej Miłości poznała bowiem Łukasza Dziemidoka, dla którego aktorka rozstała się z mężem. Choć związek dwóch wybuchowych dusz artystycznych nie trwał zbyt długo, był niezwykle medialny, para pojawiała się na ściankach i udzielała wspólnych wywiadów. Miłość aktorów nie przetrwała próby czasu.

Kolejnym partnerem serialowej Stefanii był Pascal Kaczorowski, który znany był z produkcji Hotel 52, to dla niego aktorka nieco wycofała się z życia publicznego i w 2014 roku w spokoju przygotowywała się do narodzin pierwszego dziecka.

Magdalena Margulewicz w ciąży

Aby w spokoju przygotowywać się do roli matki, aktorka przestała pojawiać się na ściankach, przez jakiś czas nie występowała również w żadnych spektaklach w jej rodzimym Teatrze Komedia.

Za to chętnie chwaliła się ciążowym brzuszkiem na swoich portalach społecznościowych. Rok 2014 był prawdziwym baby boomem w polskich show-biznesie. Gwiazdy, które w tym czasie spodziewały się potomstwa to na przykład Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zielińska, a także Ada Fijał. Obecnie córka Magdaleny Margulewicz ma kilka lat, a dumna mama chętnie się nią na Instagramie, nie zdradza jednak, jak wygląda twarz dziewczynki.

 - Jestem mamą pięcioletniej dziewczynki i muszę nieraz stawać na głowie, żeby rytm jej życia był niczym niezakłócony. Pomaga nam cała rodzina - wyznała aktorka.

Magdalena Margulewicz zdjęcia aktorki

Margulewicz dzieli się szczegółami z życia ze swoimi fanami głównie za sprawą mediów społecznościowych. Na Instagramie aktorkę obserwuje ponad 16 tysięcy internautów, to tam mogą podpatrzeć co dziele się podczas przerw na planie serialu Sprawiedliwych i jak świetnie bawią się ze sobą jego aktorzy.

To również idealna okazja do promocji nowego spektaklu, na który mogą przyjść fani aktorki, by na żywo mogli zobaczyć jej popisy aktorskie.

  1. Klaudia Halejcio: Insta aktorki to prawdziwa bomba
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. Fenomenalna Grażyna Wolszczak. Życie jej nie oszczędzało, a mimo to zachwyca wyglądem
  4. Agnieszka Włodarczyk: wiek, dzieci, Facebook. Ile lat ma aktorka znana z 13 posterunku?
  5. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu