Magdalena Kwiatkowska nie żyje. Tragiczny wypadek

Magdalena Kwiatkowska nie żyje. Tragiczny wypadek Źródło: Pixabay/_Alicja_

Magdalena Kwiatkowska straciła życie w tragicznym wypadku. Ta smutna wiadomość dotarła do mediów i zaskoczyła bardzo wiele osób. Z całego kraju płyną kondolencje do jej rodziny i najbliższych.

Magdalena Kwiatkowska była ciepła, życzliwa, a na jej pomoc mógł liczyć każdy. Do mediów dotarła najpierw informacja o śmiertelnym wypadku samochodowym na drodze krajowej nr 10. Potem okazało się, że w pojeździe była Magdalena Kwiatkowska, prezes Bydgoskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, której lokalna społeczność mnóstwo zawdzięczała.

5 marca okazał się ostatnim dniem życia dla prezes Magdaleny Kwiatkowskiej, która w 2004 roku została pierwszą kobietą na stanowisku prezesa w Bydgoskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Wiele osób wątpiło, czy sprosta ona powierzonym zadaniom. Okazało się, że nie tylko sobie poradziła, ale również tchnęła nowe życie w swoim środowisku. To między innymi dzięki niej zaczęły powstawać nowe mieszkania.

Wśród znajomych miała opinię osoby pełnej energii, zaangażowanej i zawsze gotowej do pracy. Przyjaciele i współpracownicy poznali ją jako osobę wrażliwą, empatyczną i aktywną w sprawie pomocy rodzinom i dzieciom.

Magdalena Kwiatkowska nie żyje. Prezes BTBS zginęła w tragicznym wypadku

Z całej Polski spływają kondolencje. Władze miasta Bydgoszcz na oficjalnym profilu na Facebooku opublikowały bardzo emocjonalny wpis, który świadczy o tym, jak Magdalena Kwiatkowska była postrzegana w swoim środowisku

- Tak trudno to zrozumieć... Żegnamy Cię Kochana Pani Prezes, Magdo i dziękujemy za całe dobro, którym nas obdarzałaś. Wielki smutek i żal po niespodziewanej śmierci tak wspaniałej kobiety - napisała wiceprezydent Iwona Waszkiewicz.

Magdalena Kwiatkowska była doceniana i kochana przez wiele osób. Swoim zaangażowaniem pokazała, że osoby na kierowniczych stanowiskach mogą zdziałać wiele dobra dla innych ludzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Bydgoszcz jest pogrążona w żałobie. Kondolencje spływają z całej Polski

Tragiczny wypadek uniemożliwił jej dalsze działania mające na celu dobro wielu osób. Jeden z ostatnich wpisów prezes BTBS na Facebooku wzruszył wiele osób:

- Trzeba wreszcie wstać z tej ziemi i poszukać słońca. Bo już troszkę zimno - pisała Magdalena Kwiatkowska na swoim profilu.

Trwają prace nad wyjaśnieniem okoliczności tragicznego wypadku, w którym straciła życie Magdalena Kwiatkowska. Policja ustala jego przyczyny zdarzenia, a lokalna społeczność pogrążyła się w głębokiej żałobie.

  1. Majka Jeżowska z partnerem. Jest od niej o dekadę młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki!
  3. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!
  4. Kobieta zrobiła sobie lifting. Zmarła na bardzo rzadki nowotwór
  5. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego


źródło: Dziennik Pomorski

Następny artykuł