Awantura w samolocie! Polska gwiazda upokorzona przez pilota

Awantura w samolocie! Polska gwiazda upokorzona przez pilota

Polska gwiazda była stroną w bardzo nietypowej sytuacji, która miała miejsce na pokładzie samolotu. Znana modelka Magdalena Frąckowiak została upokorzona przez pilota przy wszystkich pasażerach.

Magdalena Frąckowiak jest znaną modelką, która brała udział w dziesiątkach kampanii oraz była związana z wieloma agencjami z całego świata. Teraz podczas jednej z jej podróży spotkało ją potworne upokorzenie. Modelka korzystała wtedy z linii Lufthansy. O wszystkim poinformowała na swoim Instagramie. Modelka na nagraniu nie zdradzała szczegółów całego zajścia, więc nie wiadomo, o co dokładnie poszło.

Magdalena Frąckowiak upokorzona w samolocie

Wszystko zaczęło się od sprzeczki modelki z jedną ze stewardess, Frąckowiak zaznacza jednak, że nie doszło do żadnych krzyków, ponieważ sprawa nie była poważna. Wszystko zmieniło się, gdy do gry wszedł pilot, który nie zamierzał nikogo słuchać. - Był bardzo agresywny. Przyszedł i zaczął krzyczeć. Nawet nie spytał mnie, co się stało, jaki jest problem. Po prostu zaczął na mnie krzyczeć jak na jakąś nastolatkę. Upokorzył mnie przy wszystkich. (...) Powiedział, żebym była cicho i go słuchała. Pilot jest najważniejszy w samolocie. On powinien być przykładem i zachowywać się dobrze wobec pasażerów. Ta sytuacja zszokowała mnie - mówiła modelka. Widać, że modelka jest nadal bardzo przejęta całą sytuacją i oburzona zachowaniem pilota, który powinien dawać przykład całej ekipie obecnej na pokładzie samolotu. Zdecydowanie w takim wypadku nie powinien krzyczeć na pasażera, jeżeli nie była to jakaś poważna konfrontacja. Znacznie rozsądniej byłoby to rozwiązać po cichu i dyskretnie, tak jak to zrobiła stewardessa. Pilot jednak uniósł się swoim stanowiskiem i autorytetem, jaki wzbudza na pokładzie. Bez wątpienia można było to załatwić znacznie lepiej niż upokarzać jedną z pasażerek, bez różnicy kim ona jest. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek
  2. O co chodzi?! Gwiazda Polsatu nie przypomina siebie
  3. Ewa Bem zakończyła karierę?! Przerwano spekulacje
źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News