Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"

Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut" Źródło: screen youtube.com/Onet News

Magdalena Adamowicz swoim startem w wyborach wywołała nie małe poruszenie. Zwłaszcza Krystyna Pawłowicz wydaje się nie podchodzić do tego z entuzjazmem.

Magdalena Adamowicz już podczas pogrzebu swojego męża mówiła, że jego testament, musi być kontynuowany. Wiele osób oczekiwało wręcz, że to właśnie wdowa po zmarłym polityku będzie dalej nieść jego przesłanie tolerancji i braku akceptacji dla przemocy i mowy nienawiści. Jednak mimo wszystko jej start w wyborach do Europarlamentu był nie lada zaskoczeniem, ale Magdalena Adamowicz udowodniła już, że nie boi się startu w polityce.

Magdalena Adamowicz nokautuje Krystynę Pawłowicz

Posłanka PiS znana jest ze swoich bardzo gniewnych wpisów w mediach społecznościowych. Pawłowicz na swoim profilu w bardzo mocnych słowach krytykuje każdą osobę, która nie łapie się w jej widełki, jeżeli chodzi o postawę, jak i poglądy polityczne. Wygląda na to, że tym razem przyszła pora na pojedynek pomiędzy nią a Magdaleną Adamowicz. Na pierwszy ogień poszło podważenie kwalifikacji wdowy po prezydencie Gdańska.

 - Pani ADAMOWICZ, a JAKIE ma pani kompetencje, poza byciem „żoną zamordowanego prezydenta miasta”, nie zachowującą zresztą podst.szacunku dla demokratycznie wybranego prezydenta RP - by kandydować i zasiadać w im RP w UE parlamencie?
Jakie wykształcenie, wiedza, poza samą oikofobią? - napisała Krystyna Pawłowicz.

Jednak Magdalena Adamowicz sprawnie odbiła zarzuty, członkini partii rządzącej wykazując, że jej wykształcenie, jak i doświadczenie jak najbardziej daje jej predyspozycje do tego, aby starać się o miejsce w Europarlamencie.

 - Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykł. UG, radcą prawn., MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niem. i ang. I SZANUJĘ ludzi, Panią też - odpowiedziała Magdalena Adamowicz.

Jednak taka odpowiedź nie zadowoliła posłanki PiS, która sięgnęła po swoją broń ostateczną, czyli argument podważania demokratyczności naszego kraju, szkalowanie go poza granicami Polski, a także działanie na korzyść innych narodów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nie szanuje pani demokrat.wybranych władz RP - Prezydenta ani Premiera kt.pani publicznie poniżała
Poniża pani Polskę, oczernia za granicą Jest pani kompetentna by reprezentować zewn. obce nam interesy, a nie Polskę. Proszę nie grać na litości bo jej pani w wielu Polakach nie wzbudzi - kontynuowała Pawłowicz.

Jednak spokój i elokwencja Magdaleny Adamowicz znacznie bardziej przemówił zarówno do internautów, jak i dziennikarzy oraz innych osobistości. W przeciwieństwie do przepełnionych agresją słów Krystyny Pawłowicz. Zbigniew Boniek nawet pokusił się o stwierdzenie, że w tym przypadku mamy prawdziwie miażdżące zwycięstwo Magdaleny Adamowicz w słownej potyczce.

 - Wygląda to na nokaut, ale mogę się mylić - skomentował Zbigniew Boniek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

 

źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News