Magdalena Adamowicz zbierała pieniądze dla WOŚP
youtube/ tvnpl/
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2020

Magdalena Adamowicz zbierała pieniądze na WOŚP. Nagle wypowiedziała się na temat męża, padły gorzkie słowa

Magdalena Adamowicz zdecydowała się na uczestniczenie w 28 finale WOŚP. Po zbieraniu datków do puszki z jej ust padły wyjątkowo przykre słowa na temat zmarłego męża.

Magdalena Adamowicz często odnosi się do tragedii sprzed roku, w której zginął jej ukochany mąż, nie kryjąc przy tym łez. Z uwagi, że zdarzenia miało miejsce w czasie wielkiego finału Orkiestry do końca nie było pewne, czy ta zdecyduje się na tegoroczne uczestniczenie w zbiórce. Magdalena nie zawiodła jednak opinii publicznej i choć z wyraźnym smutkiem, przemierzała ulice z puszką w dłoni. Niespodziewanie odniosła się do straty ukochanego.

Magdalena Adamowicz na zbiórce WOŚP

Długo spekulowano czy Magdalena Adamowicz zdecyduje się na uczestniczenie w zbiórce WOŚP. Jak wiadomo, w czasie zeszłorocznego finału śmieć poniósł jej mąż, Paweł Adamowicz, który zginął od ataku bezwzględnego nożownika. Wielu podejrzewało, że zaledwie rok od tragedii wdowa nie będzie gotowa, by móc osobiście wspierać zbiórkę, jednak ta wyszła na rynek gdański, by motywować ludzi do okazania odrobiny pomocy. U jej boku nie pojawiły się jednak córki, które jak wyznała, świadomie zrezygnowały z uczestnictwa.

Ciasto lekkie i puszysteProste ciasto, które zawsze wychodzi. Smakuje jak słodki obłoczek, jest lekkie i puszysteCzytaj dalej

- Moje dzieci bardzo przeżywają, że tutaj jestem. Dla mnie również jest to duży strach. Ufam ludziom, ale jest gdzieś we mnie pewna emocjonalna obawa. W sytuacjach, kiedy dookoła jest tłum, wracają wspomnienia z tamtego tragicznego dnia i tamte emocje. Pokonuję pewne bariery i wierzę, że Orkiestra będzie grała długo. Musimy być tutaj wspólnie, tak jak po śmierci Pawła - wyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joasia Wielocha metamorfozaTak zmieniała się Asia z Chłopaków do wzięcia. Musiała wiele wycierpieć, żeby wyglądać jak terazCzytaj dalej

Wyjątkowo gorzkie słowa Magdaleny o zmarłym mężu

To jednak nie koniec, bo Magdalena Adamowicz wypowiedziała się nie tylko na temat nieobecnych córek, ale i nieżyjącego ukochanego. Szczerze wyznała, że mimo lęku wszystko co robi, robi dla Pawła, bowiem wierzy, że ten wciąż przy niej jest.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

- Wierzę, że Paweł jest tutaj ze mną, tak jak ja kwestowałam z nim przez wszystkie lata, patrzy z góry i się cieszy (...) Jest to dla mnie tragiczny dzień, ale w tej tragedii próbuję znaleźć radość i dobro, ponieważ mam nadzieję, że przede mną i moimi dziećmi jest wiele lat życia. Nie chciałabym go przepłakać i przecierpieć. Wierzę, że dobro musi wygrać, nie możemy pozwolić dać się zastraszyć, nie możemy przegrać - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa "
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas wywiadu na żywo Krzysztof Jackowski nagle zamilkł i wpadł w trans. Potem powiedział co zobaczył w wizji
  4. Agnieszka Chylińska zaszalała z włosami. Czegoś takiego jeszcze nie miała na głowie, ledwo można ją rozpoznać
  5. Koleżanka pokazała najnowsze zdjęcie z Tomaszem Lisem. Niewiarygodne, jak wygląda po udarze

Ziemniaki, farszynkiZapomnisz o plackach ziemniaczanych. Farszynki są absolutnym hitem, dzieci je uwielbiająCzytaj dalej

Źródło: rmf24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News