Mama Magdy Żuk przerywa milczenie! Ujawnienie całej prawdy o jej śmierci

Mama Magdy Żuk przerywa milczenie! Ujawnienie całej prawdy o jej śmierci Źródło:

Magda Żuk zmarła prawie dwa lata temu. Jednak prokuraturze wciąż nie udało się ustalić, co doprowadziło do tej tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Teraz matka dziewczyny stawia poważne ultimatum, które może całkowicie odmienić to śledztwo.

Magda Żuk podczas samotnego wyjazdu do egipskiego kurortu tragicznie zmarła przez upadek z dużej wysokości. Mogłoby się wydawać, że sprawa jest prosta i oczywista - dziewczyna popełniła samobójstwo. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ jej zachowanie przed tragedią diametralnie się zmieniło. Cały czas także pojawiają się nowe wątki i spekulacje odnośnie do tego, co działo się z nią działo.

Magda Żuk: mama dziewczyny powiedziała dość

Sprawa śmierci Magdaleny Żuk nie została wyjaśniona już od prawie dwóch lat. Przez ten czas w polskich mediach pojawiło się wiele tropów i wskazówek dotyczących dziewczyny. Najpopularniejsza z nich mówi, że Magda cierpiała na chorobę psychiczną, która wywołała jej niecodzienne zachowanie. Jednak matka dziewczyny uważa, że to nie prawda. - Próbowano już wmówić opinii publicznej, że Magda cierpiała na chorobę psychiczną i dlatego tak się zachowywała. To wszystko bzdura! Znam swoje dziecko! Była zdrowa! - mówi Elżbieta Żuk. Kobieta ma już dosyć tego, że przez tak długi czas nie rozwikłano tajemnicy związanej ze śmiercią jej córki. Według egipskiego lekarza Magda zachowywała się, jakby była pod wpływem bardzo silnych narkotyków. Elżbieta Żuk postawiła polskiej prokuraturze ultimatum, a mianowicie jeżeli służbom do czerwca tego roku nie uda się wyjaśnić sprawy Magdy, to kobieta wyjawi wszystko, co wie na ten temat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Daję prokuraturze czas do czerwca. Jeśli do tego czasu nie rozwiążą tej sprawy, to ujawnię wszystkie tajemnice śledztwa. Dość już mam wiecznego czekania nie wiadomo na co. Chcę wiedzieć, co stało się Magdzie! - dodaje mama Magdy. Elżbieta Żuk wspomina również, że już niejednokrotnie zakazywano jej mówić cokolwiek zawartego w tajemnicach śledztwa, pod karą trzyletniego pozbawienia wolności. - Wiele razy słyszałam, że jeśli pisnę choć słówko, to trafię do więzienia na trzy lata. Ale teraz uznałam, że ważniejsza dla mnie jest prawda - wspomina kobieta. Nie wiadomo co dokładnie wie mama Magdy w sprawie śledztwa, ale patrząc na to, jak bardzo jest zdeterminowana, to można podejrzewać, że jej słowa mogą rzucić zupełnie nowe światło na tę tragedię.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zarobki polskiej seksbomby przyprawiają o zawrót głowy. Jak można tyle zarabiać?!
  2. Wiek kochającej skandale aktorki jest nie do uwierzenia! Aktorka żyje z młodszym o 10 lat mężczyzną
  3. Wiemy, jaką karę ma dostać właściciel Escape Roomu w Koszalinie!
  4. Zmarła piosenkarka miała być zgwałcona przez jednego z najważniejszych muzyków XXI wieku
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News