Nagły zwrot ws. Magdy Żuk. Zrozpaczeni rodzice ujawniają swoje dowody

Nagły zwrot ws. Magdy Żuk. Zrozpaczeni rodzice ujawniają swoje dowody Źródło: Facebook

Magda Żuk zginęła w 2017 roku na wakacjach w Egipcie w dziwnych okolicznościach. Długie śledztwo do tej pory nie dawało informacji o przyczynie śmierci kobiety. Teraz rodzice kobiety ujawnili najnowsze dowody.

Magda Żuk swoją śmiercią wstrząsnęła całą Polską. Tajemnicza śmierć Polki wzburzyła opinię społeczną, która domagała się wyjaśnienia okoliczności zginięcia kobiety. 27-latka wyleciała na wyjazd sama, ze względu na brak paszportu partnera. Gdy dotarła na miejsce, zaczęła się dziwnie zachowywać podczas rozmów z rodziną. Kilka dni później wyskoczyła z okna.

Magda Żuk zginęła w tajemniczych okolicznościach. Rodzice prowadzą śledztwo na własną rękę

Według oficjalnych ustaleń Polka miała popełnić samobójstwo, w co nie wierzą jej rodzice. Postanowili więc poprowadzić śledztwo na własną rękę. Udali się na miejsce, w którym zginęła ich córka i zaczęli rozmawiać ze świadkami.

- Mamy wyniki tomografii, które zdobyliśmy w Egipcie. Lekarz w Polsce sądzi, że na pewno doszło do krwotoku, miała połamane żebra. Mógł to być wynik wcześniejszej szarpaniny - mówiła Anna Cieślińska, siostra Magdy Żuk. Dowiedziała się również z wyników badań toksykologicznych, że w organizmie jej siostry znalazł się narkotyk.

W śledztwie na własną rękę ustalili, że Polka niedługo po przylocie zalogowała się na swój telefon, będąc na morzu, 20 metrów od brzegu. Ponadto rodzinie udało się dotrzeć do pielęgniarza, który widział ciało 27-letniej Magdy chwilę po jej śmierci. Dokładnie wskazał im miejsce, w którym leżało ciało kobiety. Kiedy to usłyszeli, nie mieli już absolutnie żadnych wątpliwości.

- Leżała pod ścianą od klimatyzacji. To wyglądało tak, jakby leciała tyłem, bezwładnie. Obrażenia były tylko z jednej strony - relacjonowała Cieślińska.

Prokuratura zaprzecza rewelacjom rodziców Magdy Żuk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ciekawe, prokuratura, która badała sprawa śmierci 27-letniej Polki, zaprzecza doniesieniom rodziców. Rzecznik prokuratury w Jeleniej Górze, Tomasz Czułowski powiedział, że według świadków Magda Żuk nie wychodziła z hotelu, a na podstawie danych z naziemnej stacji BTS ustalono, że nie logowała się na morzu.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama uwielbianej aktorki popełniła samobójstwo. Gwiazda dowiedziała się prawdy dopiero po roku, z gazety
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Co więcej, Polscy toksykolodzy, którzy badali ciało 27-letniej Polki, stwierdzili, że w jej organizmie nie było substancji odurzających. Z kolei lekarze medycyny sądowej po sekcji zwłok wykluczyli udział osób trzecich. Śledztwo jest na ostatniej prostej do zamknięcia, pozostało jedynie oczekiwanie na tłumaczenie egipskich dokumentów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. Już jutro Polacy będą walić drzwiami i oknami do Biedronki. Odpalają takie przeceny, że zblednie wam oko
  4. Miał być ślub, a był pogrzeb. Tuż przed ceremonią doszło do niewyobrażalnej tragedii, niedoszła panna młoda jest zrozpaczona
  5. Mąż znęcał się nad nią latami, w końcu postanowiła odejść. Wtedy dostała od syna list, po którym nie mogła przestać płakać

Źródło: Fakt

Następny artykuł