Matka Magdy Żuk nie zamierza dłużej milczeć. Ujawnia nowe, wstrząsające fakty o śmierci córki

Matka Magdy Żuk nie zamierza dłużej milczeć. Ujawnia nowe, wstrząsające fakty o śmierci córki Źródło: materiały prasowe

Magda Żuk zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas pobytu w Egipcie. Ta sprawa wstrząsnęła całą Polską, a wiele tysięcy ludzi czekało na najświeższe informacje na jej temat. Dziś matka Polki zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o nieznanych dotąd szczegółach śledztwa.

Magda Żukbyła piękną, 27-letnią blondynką, która cieszyła się życiem. Wszystko drastycznie zmieniło się, gdy pojechała do Egiptu na krótki wypoczynek. Od tamtej chwili wszystko, co przeżyła młoda kobieta, budzi wiele wątpliwości, a udostępnione nagrania pokazują dramatyczne sceny, które nic nie wyjaśniają. Po dwóch latach od śmierci Polki jej matka uznała, że najwyższy czas przerwać milczenie.

Dramatyczne wyznanie matki. Kobieta wyjawia najnowsze fakty o śmierci swojej córki

Po dwóch latach od tajemniczej śmierci 27-latki nadal nie wiadomo, dlaczego zginęła. Śledztwo w tej sprawie nie przybliżyło rodziny ani trochę do poznania prawdy o losie Magdy. Matka dziewczyny ma już dość postępowania prokuratury, które donikąd nie prowadzi, a do tego uniemożliwia spokojne przeżycie żałoby do końca. Ta frustracja spowodowała, że pani Elżbieta postanowiła w końcu powiedzieć prawdę.

Kobieta ubolewa nad faktem, że po tak długim czasie nadal nie ma żadnych nowych ani pewnych informacji. Krytykuje też stwierdzenie, że Magda Żuk była chora psychicznie.

- Pojawiały się tylko informacje, że niby Magda była chora psychicznie. Jeśli była, to dlaczego nie umorzyli śledztwa? Dlaczego nie stwierdzą, że Magda cierpiała na jakieś zaburzenia i dlatego popełniła samobójstwo? - mówi w rozmowie z Super Expressem.

Uważa, że gdyby faktycznie uznali jej córkę za osobę z zaburzeniami psychicznymi, już dawno umorzyliby śledztwo, jednak nie mogą tego zrobić - nie mają na to dowodów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Żuk i narkotyki? Matka zdradza wyniki sekcji zwłok, o których nie mogła mówić

Pani Elżbieta zdecydowała się także na bardzo odważny krok. Postanowiła postąpić wbrew zaleceniom prokuratury i wyjawić jedną z tajemnic prowadzonego śledztwa. Straszono ją karą za przekazanie tych informacji, dziś jednak matka zamordowanej Polki nie chce dłużej milczeć.

-  Moja córka była pod wpływem środków odurzających. Tak wynika z egipskiego raportu wykonanego po sekcji zwłok. A fakt ten jest ukrywany przez śledczych. Polska prokuratura zabroniła nam o tym mówić, grożąc odpowiedzialnością karną - wyjawia.

Jak na razie prokuratora nie odniosła się do słów pani Elżbiety. Kobieta jest już bardzo zdenerwowana brakiem jakiegokolwiek postępu w sprawie, dlatego zdecydowała się ujawnić te informacje. Mimo to, wszystko wskazuje na to, że Magda Żuk oraz jej ostatnie chwile w obcym kraju jeszcze długo pozostaną zagadką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Oliwią Bieniuk? Katarzyna Figura chce zaopiekować się córką Przybylskiej. Jest aż tak źle?
  2. Magda Gessler pokazała intymne zdjęcie z mężem. Fani pospadali z krzeseł
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News