Wstrząsająca pierwsza rozmowa z siostrą Magdy Żuk. Prokuratura utajnia informacje, które mogą pomóc?

Wstrząsająca pierwsza rozmowa z siostrą Magdy Żuk. Prokuratura utajnia informacje, które mogą pomóc? Źródło: youtube.com/Niediegetyczne

Magda Żuk przed dwoma laty była na ustach całej Polski. Śmierć polskiej turystki w Egipcie, która nigdy nie znalazła swojego ostatecznego rozwiązania, jest sprawą równie tajemniczą, co kontrowersyjną. O tym, jakie tajemnice skrywa śmierć Polki w Egipcie, postanowiła opowiedzieć jej siostra. Według kobiety polska prokuratura może utajniać informacje, które mogą być kluczem do rozwiązania zagadki.

Magda Żuk zmarła 2 lata temu. Śmierć Polki w Egipcie przez długi czas była zagadką elektryzującą polską opinię publiczną, a w jej rozwiązanie zaangażowano nawet detektywa Rutkowskiego. Zagadkowy zgon nadal budzi kontrowersje i emocje, a domysły względem tej zagadki są bardzo silne. O swoich spostrzeżeniach w sprawie postanowiła wypowiedzieć się siostra zmarłej i we wstrząsającym wywiadzie opowiedziała o całym przebiegu śledztwa. To, co wyznała kobieta, może rzucić nowe światło na sprawę. Takich szczegółów postępowania nie znał nikt.

Magda Żuk nadal wzbudza emocje. Śmierć jest zatajana przez prokuraturę?

Według siostry Polki zmarłej w Egipcie polska prokuratura posiada dokumenty, które byłyby przełomowe w sprawie. Nie wiadomo jednak, dlaczego śledczy nie chcą ujawnić akt sporządzonych przez egipskich śledczych, bo wszystko wskazuje na to, że mogłyby one doprowadzić do przełomu w rozwiązaniu sprawy.

- Raport egipski, który znajduje się w aktach, jest tajny, o nim nie wolno nam mówić. Jest tam wiele rzeczy, które pomogłoby rozwiązać tę sprawę. Prokuratura nie chce tych informacji ujawnić i nie pozwala na to również nam – tłumaczyła na antenie Telewizji Republika Anna Cieślińska, siostra zmarłej

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć Żuk wielkim ciosem dla bliskich

Sama Anna Cieślińska powiedziała, że niewyjaśniona jeszcze śmierć jej najbliższej siostry bardzo odbija się na samopoczuciu całej rodziny, która nie wie, co dokładnie stało się przed dwóch laty w Egipcie. Krewna zmarłej miała być także odwiedzana przez tajemniczych ludzi, wypytujących o sprawę.

- Zdarzyło mi się nawet, że przyjechał do mnie 70-letni pan, który najpierw pod domem próbował się skontaktować z rodzicami, ale ich nie było. Rozmawiał z moją młodszą siostra, która do mnie zadzwoniła. Od razu powiedziałam jej, aby go nie wpuszczała i żeby przysłała go do mnie. On mówił, że nam współczuje i chciał dowiedzieć się co się w całej sprawie dzieje. Ugościłam go i porozmawiałam, ale jak już zaczął pytać, czy ja się nie boję o życie mojego syna, czy nie martwię się o swoje życie, że może mi się coś stać, to zrobiło się niefajnie. Co więcej, gdy poprosiłam, aby się przedstawił, to natychmiast odmówił. Do dziś nie mam pojęcia kto to był kto go wysłał (...) Nam zamknięto usta. Akta śledztwa i ich ujawnienie rzuciłoby całkiem nowe światło na sprawę mojej siostry. (...) To ciągłe rozdrapywanie ran, płacz i bezsilność, która ciągnie się od dwóch lat. Ona nie ma spokoju i my również. Chcemy dowiedzieć się, co tam się zdarzyło, a ciągle nam się to utrudnia – tłumaczyła Cieślińska.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Doda ujawniła sekrety swojej diety. Dzięki niej tak świetnie wygląda
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach
  6. 11-latka miała niezwykle rzadko spotykany, nieoperacyjny nowotwór. Lekarz zaniemówił po ponownym badaniu

Źródło: Telewizja Republika

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News