Magda Wójcik z Big Brothera. Ile ma lat celebrytka?

Magda Wójcik z Big Brothera. Ile ma lat celebrytka? Źródło: instagram.com/@magda.wojcik.bb

Magda Wójcik - Big Brother wylansował ją do roli celebrytki. Kim jest dziewczyna, która nadal ma szansę wygrać zmagania w domu wielkiego brata? Jej zachowanie w programie może być mylące - wcale nie jest taka młoda! Przedstawiamy sylwetkę jednej z kobiet zamieszkujących dom Wielkiego Brata.

Magda Wójcik - Big Brother to dla niej szansa na ogromną karierę. Niektórych uczestników tego reality-show pamiętamy do dziś - zrobili oni karierę nie tylko w show-biznesie, ale nawet w polityce. Czym zajmowała się Magda Wójcik przed zamieszkaniem w domu Big Brothera? 

Magda Wójcik Big Brother - Instagram był jej pierwszą furtką do sławy

Nowa edycja Big Brothera pojawiła się na TVN 7 w niedzielę 17 marca. Jedną z osób, które już od pierwszych dni mogliśmy oglądać w domu Big Brothera, była Magdalena Wójcik. Dziewczyna pochodzi z Kielc, jej tata jest lekarzem a mama wykładowczynią. Już w wieku 19 lat wyjechała na studia za granicę. Studiowała biotechnologię żywności w Szkocji, a następnie zaczęła pracować w Londynie. Przed wejściem do domu Wielkiego Brata była sprzedawczynią w ekskluzywnym Londyńskim butiku, ale jej marzeniem jest wypuszczenie swojej własnej kolekcji ubrań. 

- Nienawidzę samotności i dlatego uważam, że dom Wielkiego Brata to idealne miejsce dla mnie - mówiła przed wejściem do domu uczestniczka.

Przed wejściem do domu Big Brothera Magdalena Wójcik była dość znaną postacią w środowisku internetowym. Jej profil na Instagramie był obserwowany przez wiele osób - ponad pięć tysięcy! Jej profil - @magda.wojcik.bb - ukazuje życie dziewczyny, która lubuje się w modzie i najnowszych trendach. Teraz, dzięki jej udziałowi w programie, liczba obserwujących urosła już do ponad siedemdziesięciu tysięcy! Czy przed odejściem z domu Wielkiego Brata dziewczynie uda się dojść do 100.000 obserwujących? Byłaby to nie lada niespodzianka.

Magdalena Wójcik Big Brother - wiek dziewczyny wzbudza kontrowersje

Widać, że dziewczyna ma swój wyraźny styl, którego trzyma się na każdym zdjęciu i w każdej kreacji w domu Big Brothera. Ważne są dla niej modne stroje, które często mocno podkreślającej figurę. Do tego ważny dla niej jest różowy element w każdym stroju - jest to jej ulubiony kolor, więc chce go mieć gdzie to tylko możliwe. Poza tym lubi mieć na sobie dobry i ostry makijaż z wyraźną, czerwoną szminką.

Jednak nie tylko jej makijaż jest często wyzywający. Wiele osób jest bardzo zdziwionych jej wiekiem. W programie jawi się jako bardzo młoda, dziewczęca. Wiele osób było przekonanych, że na pewno jest najmłodszą uczestniczką programu - niektórzy nawet na głos zastanawiali się, czy na pewno jest pełnoletnia! Okazuje się, że te obawy nie były uzasadnione - dziewczyna z Kielc ma bowiem 31 lat! Po prostu jej styl bycia i ubierania jest bardzo młodzieżowy!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gra o Tron S08E06 - streszczenie, recenzja [SPOILERY]
  2. Damian Kordas - wiek, Karolina Pisarek, Masterchef
  3. Anna Mucha i Marcel Sora - partner aktorki. Para się rozstała?
  4. Niedobrani - zwiastun, premiera, film online
  5. Artur Boruc - dzieci. Sara Boruc jest w ciąży?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News