magda ogórek
Fot. Instagram.com
Wiadomości Pikio - 6 Kwietnia 2018

Skrzywdzili Magdę Ogórek. Dramatyczny apel o pomoc

Magda Ogórek ma gigantyczny żal do mediów. Gwiazda TVP info czuje się skrzywdzona. Wszystko przez "seksistowski wizerunek".

Dziennikarka czuje się zupełnie wykluczona i izolowana. Jej zdaniem bojkot związany jest z tym, że mizgonistyczne media podczas kampanii prezydenckiej naznaczyły ją seksistowskim wizerunkiem.

Magda Ogórek uważa, że jest izolowana

W związku z czym Magda Ogórek twierdzi, że jej jakiś czas temu wydana książką "Lista Wachtera" jest bojkotowana przez sieć "Empik". Dziennikarka żali się, że na półkach sklepu na próżno szukać tytułu. - To jest wizerunek seksistowski, który wynika z mizoginii redaktorów, którzy generalnie określają się jako ci liberalni, postępowi i walczący o prawa kobiet. W Empiku ta książka jest nie do zdobycia. Można zdobyć np. książkę Tomasza Piątka o Antonim Macierewiczu - jest rozłożona, zawsze dwadzieścia sztuk leży, ale "Lista Wächtera" jest książką niedostępną. Czytelnicy sobie jednak radzą, znajdują ją - narzekała Magda Ogórek na łamach Newseria Lifestyle.

Komentarz rzecznik prasowej Empika

Do sprawy odniosła się rzecznik prasowy sieci Empik Monika Marianowicz, która stwierdziła, że książka Tomasza Piątka o Antonim Macierewiczu jest promowana, bowiem jest bestsellerem, natomiast tytuł Magdaleny Ogórek nie cieszy się powodzeniem wśród klientów, w związku z czym nie ma go na półkach sklepowych, ale jest dostępny na stronie internetowej sieci. - Książka Pani Magdaleny Ogórek "Lista Wächtera. Generał SS, który ograbił Kraków" jest do kupienia na empik.com z dostępnością 24h i można ją zamówić do odbioru w dowolnym salonie Empik w Polsce. Ta pozycja nie cieszy się jednak dużym powodzeniem wśród klientów empik.com. Pani Ogórek powołuje się w swojej wypowiedzi na książkę Tomasza Piątka i skalę jej dostępności w naszych salonach - przy czym jest to Bestseller Empiku 2017 w kategorii Literatura faktu - tytuł rozchwytywany przez klientów, więc takie porównanie jest z gruntu nieporozumieniem - stwierdziła rzecznik Empika.Proponowane linki:
  1. Afera z Magdą Ogórek! Szantażowany dziennikarz ujawnia wstrząsające informacje
  2. Fala hejtu na Magdę Ogórek. Piękność pokazała wszystkim swoją...
  3. Syn SS-mana grozi Magdzie Ogórek! Jest przerażona
ogórek2Jak Magdalena Ogórek zaczęła karierę w polityce? Kto by pomyślał! Dziwaczne fakty z jej życiaCzytaj dalej
15 zdjęć z misji kosmicznych, które zrobią na was PIORUNUJĄCE wrażenie15 zdjęć z misji kosmicznych, które zrobią na was PIORUNUJĄCE wrażenieCzytaj dalej
Źródło: Pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News