Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów

Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów Źródło: Instagram/madzia_pim/

Magda Narożna dopiero co koncertowała, śmiała się i spędzała czas z przyjaciółmi. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie prosto ze szpitala. Fani wokalistki są w szoku i zastanawiają się, co stało się ich ulubienicy.

Magda Narożna właśnie opublikowała zdjęcie ze szpitala. Wiadomo, w której placówce znajduje się gwiazda disco polo. Niektórzy podejrzewają, że może mieć to związek z rozwodem, o którym od kilku dni jest niezwykle głośno we wszystkich mediach. 

Magda Narożna w szpitalu 

Kilka godzin temu na Instagramie wokalistki, pojawiło się druzgoczące zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Na fotografii widać wenflon, który może wskazywać na to, że Magda nie jest tam tylko na chwilę. Największą uwagę zwraca jednak twarz gwiazdy, bowiem jej mina zwiastuje, że z jej zdrowiem nie dzieje się najlepiej.

Wiadomo, że wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" przebywa w Wojewódzkiej placówce medycznej w Łomży, jednak wciąż nie zdradziła, co jest powodem jej nagłej wizyty w szpitalu. Niewykluczone, że Narożna źle się poczuła po natłoku pracy połączonej z męczącymi upałami, które od kilku dni nas nie opuszczają. Niektórzy jednak spekulują, że na jej stan zdrowia wpłynął również stres, wywołany rozwodem.

Przypominamy, że doniesienia na temat rozstania gwiazd muzyki disco polo zostały potwierdzone przez nich samych i nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że już niebawem dojdzie do rozwodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Moc życzeń od fanów 

Widząc tak wstrząsające zdjęcie, fani od razu zaczęli pisać komentarze pełne troski o stan zdrowia gwiazdy zespołu "Piękni i Młodzi":

- Zdrowia Madziu - czytamy. 

- Zdrówka dużo kochana - życzy internautka. 

- Szybkiego powrotu do pełni sił i jak najmniej stresu  - dodaje kolejna.

- Zapewne osłabienie..? Za dużo pracujesz. Zdrówka - wnioskowała inna osoba. 

- Niedobrze, że tu jesteś, wracaj szybko do zdrowych -pisze jeszcze inna.

Instagram/madzia_pim/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Bracia Golec pokazali swoje OGROMNE posiadłości! Takich luksusów nie ma żaden inny góral
  2. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: Instagram
  

Następny artykuł