Magda z Pięknych i młodych nie odpuszcza. Właśnie wywołała kolejny skandal, przesadziła?

Magda z Pięknych i młodych nie odpuszcza. Właśnie wywołała kolejny skandal, przesadziła? Źródło: Instagram/madzia_pim

Magda Narożna ostatnio znalazła się w centrum skandalu, którzy śledzą wszystkie osoby zainteresowane sceną disco polo. W ostatnim wywiadzie użyła argumentu, które wiele fanów uznało za przesadę.

Magda Narożna przechodzi przez wyjątkowo ciężki okres. Mimo że dłuższy czas temu ujawniono informacje o jej rozstaniu z mężem, z którym występowała na scenie, zarzekano się, że zespół Piękni i młodzi dalej będzie występował w pełnym składzie. Jednak po Sylwestrze Marzeń w TVP doszło do konfliktu, który kompletnie zmienił sytuację wewnątrz zespołu.

Magda Narożna w konflikcie z mężem. Nieznana przyszłość zespołu Piękni i młodzi

Po zakończeniu imprezy w Zakopanem doszło do głośnej afery, Magda Narożna pokłóciła się z byłym mężem, oraz doszło do szarpaniny pomiędzy nowymi partnerami członków zespołu. Z początku sugerowano, że ten incydent nie wpłynie na zespół, jednak wokalistka zapowiedziała "zmiany personalne".

Dawid Narożny szybko te informacje zdementował, twierdząc, że dalej będzie występował z zespołem. Jednak jego żona opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym potwierdziła odejścia małżonka z zespołu, oraz zapowiedziała, że zespół będzie występował w trójkę i przygotowuje nowy materiał. Zaczęła się kolejna wymiana ciosów w mediach.

Magda Narożna wytacza najcięższe działa. Fani są oburzeniu.

Z kolei pełnomocnik Dawida Narożnego stwierdził w rozmowie z Super-Expressem, że umowa wiążąca go z zespołem uniemożliwia usunięcie go ze składu. Co za tym idzie, ten wciąż jest jego członkiem. Na to odpowiedziała Magda Narożna, której nie spodobała się odpowiedź męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadził w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który grał z nami od trzech lat [...] To jest przykre. Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid przypomni sobie o tym - powiedziała dla tygodnika "Na żywo".

Dzisiaj grzeje: 1. 6-miesięczne dziecko utonęło w wannie. Matka była zajęta przeglądaniem internetu
2. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna

Wielu fanów było oburzonych odpowiedzią Magdy Narożnej. Zarzucano jej, że wykorzystuje w batalii z mężem swoje dziecko. Zarzucanie sobie kłamstw i obrzucanie się kolejnymi oskarżeniami na forum publicznym to jedno, ale mieszanie w to wszystko Bogu ducha winnej istoty, jaką jest ich córka, która na pewno przechodzi teraz ciężkie chwile, to już zupełnie co innego. Wiadomo, że każde dziecko zawsze przeżywa rozwód rodziców, a córce Magdy i Dawida na pewno nie jest łatwo, gdy widzi w mediach co robią jej mama i tata. Dlatego wykorzystanie jej osoby w tej batalii przez Magdę zdaniem wielu fanów przelało szalę goryczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Dziewczyna Arkadiusza Milika wygląda nieziemsko. Jej zdjęcia wzbudzają zachwyt u internautów (FOTO)Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  3. ZUS na potęgę rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, możesz mieć problemy
  4. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News