Menedżer zespołu wyjawił porażający szczegół dot. Magdy Narożnej. Miała być pod wpływem, najgorsze jednak działo się z jej córką

Menedżer zespołu wyjawił porażający szczegół dot. Magdy Narożnej. Miała być pod wpływem, najgorsze jednak działo się z jej córką Źródło: instagram

Magda Narożna została zdradzona przez menadżera zespołu, który wyjawił wszystkie przerażające szczegóły dotyczące gwiazdy. Okazuje się, że kiedy była pod wpływem alkoholu, doszło do przerażających wydarzeń związanych z jej córką.

Magda Narożna ostatnio nie cieszy się dobrą sławą. Doniesienia o kobiecie każdego dnia wprawiają w osłupienie. Jej życie jest barwne, a wszystkie szczegóły trafiają do sieci, gdzie, jak się okazuje, już można dowiedzieć się wszystkiego. Tym razem to jej menadżer zdradził porażające szczegóły dotyczące życia gwiazdy zespołu "Piękni i młodzi". 

Magda Narożna obnażona ze wszystkich sekretów 

Magda Narożna po bójce w Sylwestra nie kojarzona jest zbyt dobrze. Zespół "Piękni i młodzi" za jej sprawą zyskał ogromny rozgłos. Fani zespołu nie mogą uwierzyć w zdarzenia, które miały miejsce podczas Sylwestra, ale okazuje się, że to nie koniec dramatycznych wydarzeń związanych z tą nocą. Menadżer zdradził wszystkie szczegóły, o których nikt wcześniej nie wiedział. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Narożna była kompletnie pijana, a najgorsze rzeczy dotyczyły jej córki

Menadżer gwiazd zdradził, jakie były kulisy wydarzenia, o którym w sieci nie przestają się pojawiać kolejne komentarze. Mężczyzna zdradził, że Magda Narożna miała ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu, kiedy została przebadana przez policję podczas interwencji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Gwiazda Ranczo przekazała smutne słowa i błaga o pomoc. Potrzeba ponad 2 milionów złotych

Mężczyzna dodał, że w momencie, w którym Magda Narożna piła i bawiła się ze znajomymi, jej córeczka przebywała bez opieki, której matka jej nie załatwiła. Menadżer dodał, że zgodnie z tym, co się wydarzyło, Narożny postanowił podjąć kroki na drodze prawnej i skierował sprawę do sądu, gdzie będzie walczył o opiekę nad córką i ograniczenie praw rodzicielskich dla Narożnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Ostatnie słowa Jantar tuż przed katastrofą. Łzy same napływają do oczu
  4. Suczka urodziła niezwykłe szczenię. Podobnych jest tylko 4 na świecie
  5. Nie żyje 10-letnia Amelka. Na pogrzebie doszło do dramatycznej pomyłki

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News