Kalczyńska ujawniła największą tajemnicę Mołek! Wymsknęło jej się

Kalczyńska ujawniła największą tajemnicę Mołek! Wymsknęło jej się Źródło: fot. Instagram.com/magda_molek

Dyskretni koledzy szanujący wolę swoich przyjaciół to prawdziwy skarb. Zwłaszcza, gdy mówimy o osobach pracujących w mediach, utrzymywanie tajemnic jest szczególnie w cenie. Niestety, Magda Mołek najwyraźniej nie ma szczęścia. Anna Kalczyńska ujawniła coś, czego mówić zdecydowanie nie powinna.

Anna Kalczyńska nie zadbała o to, by prywatność koleżanki po fachu pozostała nienaruszona. Wygadała się i tym samym wyjawiła największą tajemnicę, jaką aktualnie może mieć Magda Mołek. Kalczyńska współprowadzi z Andrzej Sołtysikiem "Dzień Dobry TVN". Najwyraźniej ta praca wpłynęła na to, że prowadząca jest zdecydowanie mniej uważna, bowiem w udzielanym przez siebie wywiadzie zdradziła sekret Magdy Mołek.

Magda Mołek nie będzie zadowolona

O Magdzie mogę mówić w samych superlatywach. Jest świetną koleżanką, ma ogromną klasę. To osoba towarzyska, ale jednocześnie zachowująca swoją prywatność – wiele o niej nie mówi. Zawsze jest jednak pomocna i wspierająca. To bardzo fajna, sumienna i solidna dziewczyna - mówiła Anna Kaczyńska magazynowi "Show". - Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron i zdrowotnie, i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał i miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się nastąpi w maju lub w czerwcu - dodała Kalczyńska tym samym zdradzając termin porodu Mołek! Magda Mołek bardzo dba o swoją prywatność. Wiadomość o jej drugiej ciąży trafiła do mediów również stosunkowo późno. Z całą pewnością dziennikarka nie będzie zadowolona z wylewności koleżanki po fachu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. REWOLUCJA! Franciszek zniósł najważniejszy zakaz ws. małżeństw, teraz księża mają pozwolenie 
  2. Media: Ojciec Alfiego zabarykadował się z ciałem syna, trwa oblężenie policji
  3. Dieta wątrobowa w ciąży. Czy warto ją stosować i dlaczego?
Następny artykuł