Magda Mołek porażająco szczerze o macierzyństwie. "Czasami chce mi się płakać"

Magda Mołek porażająco szczerze o macierzyństwie. "Czasami chce mi się płakać" Źródło: screen/YouTube/TVN Style

Magda Mołek rzadko opowiada o swoich prywatnych sprawach. Ostatnio popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna zdecydowała się opowiedzieć o swoim macierzyństwie. Padły wyjątkowo szczere i mocne słowa.

Magda Mołek bardzo rzadko opowiada o swoich prywatnych sprawach. Popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna woli przeprowadzać wywiady, niż sama ich udzielać. Od wielu lat można zobaczyć ją na antenie TVN Style, gdzie prowadziła między innymi programy, takie jak Lekcja stylu czy Miasto kobiet. 

O życiu prywatnym gwiazdy TVN wiadomo niewiele. Wiadomo, że w 2011 roku wyszła za mąż za prawnika Macieja Taborowskiego i jest matką dwóch synów. Do tej pory nie zdradzała szczegółów swojego życia rodzinnego, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. W programie Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach swojego macierzyństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Magda Mołek późno została matką. Zdradza kulisy swojego macierzyństwa

Nie każdy wie, że Magda Mołek dość późno została mamą. W czasach współczesnych kobiety coraz później decydują się na macierzyństwo. Ciąża po trzydziestce to niemal codzienność. Jak się okazuje, gwiazda TVN została mamą znacznie później. Jej drugie najmłodsze dziecko przyszło na świat, gdy była po czterdziestce. 

Dziennikarka przyznała, że urodzenie dziecka w tym wieku bardzo ją odmłodziło i uodporniło na wiele spraw. Magda Mołek musiała znaleźć w sobie nowe pokłady energii:

- To mi dało dużo pewności, że ja sobie poradzę, bo muszę. Nie masz wyjścia. To jest bilet w jedną stronę. Ale przede wszystkim bardzo mnie odmłodziło. Wróciłam do tego, co robiłam te siedem lat temu z zupełnie innym nastawieniem i to jest wspaniałe - przyznała w programie DDTVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Czasem chce mi się płakać". Gwiazda TVN szczerze o swoim macierzyństwie

Magda Mołek przyznała, że macierzyństwo jest bardzo wymagające i wiąże się z ogromnymi wyrzeczeniami. Dziennikarka doświadczyła ich na własnej skórze.

- Przyznaję, że bycie mamą jest szalenie trudne. Ja kompletnie nie wierzę w tę wersję macierzyństwa glamour. Że wszystko jest piękne, że masz czas zrobić paznokcie, że jesteś w stanie codziennie zrobić trening - przyznała gwiazda TVN i dodała, że nie potrafi być tak idealną matką.

Bycie mamą potrafi również dać w kość, o czym również wspomniała Mołek:

- Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia - wyznała.

Wiele mam z pewnością przyzna rację popularnej dziennikarce. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News