Byli prawie pewni, że Magda Mołek jest w ciąży. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości

Byli prawie pewni, że Magda Mołek jest w ciąży. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości Źródło: instagram/magda_molek/

Magda Mołek niebawem po raz kolejny zostanie mamą? Fani nie mają wątpliwości, a tymczasem pojawił się komentarz ze strony samej zainteresowanej. W dosadny sposób rozwiała wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Magda Mołek chętnie publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i regularnie pojawia się na ściankach czy też na łamach programów telewizyjnych. Za każdym razem, gdy tylko celebrytka pokaże się publicznie, plotki na temat jej błogosławionego stanu ożywają, a fani twierdzą, że tym razem nie mają już żadnych wątpliwości.  Po wielkim finale znanego show, gdy jak twierdzili, dostrzegli wyraźnie zaokrąglony brzuszek celebrytki, spekulacje znów ruszyły, a tym razem o komentarz pokusiła się nawet sama zainteresowana nie pozostawiając już żadnych złudzeń. 

Magda Mołek rozwiewa wszelkie wątpliwości ws. swojej ciąży 

Po wielkim finale "Top Model", gdzie Mołek zastąpiła Joannę Krupę, internauci nie mogli odmówić sobie twierdzeń, że tym razem dziennikarka naprawę jest w ciąży. W swoich opiniach sugerowali się widocznym brzuszkiem, który nie pozostawiał wśród nich żadnych złudzeń. 

Plotek i domysłów było na tyle dużo, że w końcu sama Mołek postanowiła skomentować sprawę. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie nagranie w obcisłej sukience, które opatrzyła obszernym wpisem. Na wstępie zaznaczyła, że o jej domniemanej ciąży mówiono już wielokrotnie i choć ona za każdym razem zaprzeczała, fani pozostawali głusi. Przyznała również, że tym razem nie jest inaczej, a jej obserwatorzy po raz kolejny byli w błędzie i ta wcale nie zostanie mamą za kilka miesięcy. 

- Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę (...) W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm (...) Wiem, że w czasach, gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem - pisze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apel do kobiet 

Celebrytka postanowiła skorzystać z okazji i nie tylko zdementować plotki o ciąży, ale i zaapelować do wszystkich kobiet, by nie zamartwiały się jeśli ich brzuch nie wygląda jak u okładkowych modelek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Dziadek znalazł w lesie 130-letni nagrobek. Gdy przeczytał napis, prawie zemdlał
2. Nie żyją przynajmniej 43 osoby, bilans ofiar cały czas rośnie. Światowe media od rana obiegły ponure informacje o zagranicznej tragedii

- Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też - dodaje gwiazda. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczy dodać do prania proszek do pieczenia. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania
  2. Prostsze niż placki ziemniaczane i o wiele pyszniejsze, wręcz obłędne. Receptura góralska jest cudowna
  3. Na sali zapadła ciemność, chwilę potem pojawiła się Kurdej-Szatan. Ludzie oszaleli, gdy zobaczyli jej seksowną kreację i usłyszeli anielski głos 
  4. TVP nie pokaże wręczenia nagrody nobla dla Tokarczuk? Kurski komentuje
  5. Sieć w cieniu konkurencji. Biedronce rośnie trudny przeciwnik, z którym będzie mieć problemy

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News