Gessler chciała zdradzić sekret. Ale wtedy internauci zobaczyli, co odbija się w jej okularach

Gessler chciała zdradzić sekret. Ale wtedy internauci zobaczyli, co odbija się w jej okularach Źródło: Screenshot z youtube.com/tvnpl

Magda Gessler ma naprawdę spostrzegawczych fanów. Każdy detal jej zdjęcia jest przez nich dokładnie skanowany. Przez to musi ona naprawdę dokładnie dobierać elementy tła, garderoby, a także dbać o idealny makijaż. Tym razem jednak zbyt pochopnie dodała jedno ze zdjęć.

Magda Gessler po raz kolejny opublikowała zdjęcie, które wywołało w internautach zadziwienie. Zastanawiali się nad tym, co przedstawia odbicie w jej okularach przeciwsłonecznych. Kim jest tajemniczy mężczyzna, który siedzi tuż obok Magdy Gessler?

Magda Gessler w towarzystwie tajemniczego człowieka

Na swoim oficjalnym profilu Facebook Magda Gessler opublikowała zdjęcie z gatunku tak zwanych "selfie". Ubrana w przeciwsłoneczne okulary z lekkim makijażem zdradziła, że idzie do studia "Dzień Dobry TVN"

Okulary przeciwsłoneczne jednak odbijają to, co znajduje się na przeciwko nich - o ile spojrzymy na nie pod odpowiednim kątem. Tak też wydarzyło się w tym momencie. Magda przez przypadek uwieczniła na zdjęciu także odbicie tajemniczego mężczyzny, który siedzi obok niej w samochodzie.

Internauci zaczęli się zastanawiać nad tym, czy jest to kierowca gwiazdy.

 - Pani Madziu, co to za kierowca? - czytamy w komentarzach.

Ubranie "kierowcy" zwróciło także uwagę. Ma on założoną zieloną kurtkę. Choć rzuca się ona w oczy to dużo bardziej zastanawiające jest okrycie twarzy. Mężczyzna ma założoną czapkę, a twarz owiniętą materiałem, który kończy się w okolicach nosa. Czy boi się on kamer?

 - Ten pasażer jakiś taki zakamuflowany - napisała kobieta.

 - Będzie napad! Zielona kurtka i zakryta twarz - pisze użytkownik.

 - Hahaha! Dokładnie jakiś "assasyn", bo Panią Magdę byle kto nie wozi - śmieje się mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler nie ma prawa jazdy?

Przy okazji zdjęcia internauci zaczęli zastanawiać się czy Gessler ma prawo jazdy. W końcu na zdjęciu widzimy mężczyznę, który być może jest jej kierowcą.

Czy gwiazda dysponuje dokumentem uprawniającym do prowadzenia pojazdu? Nie wiemy. Wiemy natomiast, że bardzo lubi jeździć na rowerze. Nie robi tego jednak w Warszawie, gdyż ta jest niezbyt tolerancyjna.

 - Nie próbuję jeździć po Warszawie, nie chcę żeby były wypadki, dlatego że to wzbudza pewną sensację. Poza tym Toronto jest bardzo tolerancyjne i jak ktoś ma więcej niż 90 w biodrach, to i tak nie trąbią. Polska jest mało tolerancyjna, wszyscy muszą bardzo szczupli, tak żeby tego roweru nie przygnietli do chodnika - czytamy w "wPolityce.pl".

Źródło: Instagram/Magda Gessler

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Widzom DDTVN poopadały szczęki! Anita i Adrian z "ŚoPW" przekazali wielką nowinę
  4. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce
  5. Służby wydały ostrzeżenie. Rossmann wycofuje całe partie towaru

 

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News