Rodzina Magdy Gessler legła w gruzach. Gigantyczny dramat, wszystko stracone

Rodzina Magdy Gessler legła w gruzach. Gigantyczny dramat, wszystko stracone

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka, która swoją obecnością w mediach urozmaica życie tysięcy Polaków. Interesuje nas nie tylko jej kariera zawodowa, ale i życie prywatne, a okazuje się, że tu nie jest kolorowo. Jej rodzina właśnie legła w gruzach i wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec. 

Magda Gessler przez wiele lat była postacią nieznaną poza branżą, cały kraj dowiedział się o niej jednak dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", który już od pierwszych odcinków zawładnął sercami Polaków. Uwielbiamy oglądać odważne zmiany, których dokonuje kobieta oraz z napięciem czekamy, aż po raz kolejny zacznie wywracać stoły i rzucać talerzami przed kamerami. Kariera zawodowa i występy przed kamerami to jednak nie wszystko, co interesuje przeciętnego Polaka. Równie fascynujące jest życie prywatne, którego gwiazda TVN nie stara się szczególnie ukrywać przed mediami. Teraz w mediach pojawiła się informacja, zgodnie z którą Magda Gessler oraz cała jej rodzina przeżywa gigantyczny dramat. Nie ma już czego ratować.

Magda Gessler załamana. Jej rodzina się rozpada

Lara Gessler bardzo niechętnie zdradza w mediach jakiekolwiek szczegóły dotyczące jej życia i wciąż żyje nieco w cieniu sławnej matki. Nie ma nic przeciwko bywaniu na salonach, pokazywaniu się przed kamerami czy publikowaniu odważnych zdjęć na portalach społecznościowych, osobiste tragedie jednak stara się skrywać głęboko w sobie. Tym razem jednak tajemnicy nie udało się długo utrzymać. Jak podaje "Fakt", kobieta po 1,5 roku od ślubu rozstała się ze swoim ukochanym Pawłem Ruczem. - W ich związku nie układało się od dawna. W końcu w połowie listopada postanowili się rozstać - zdradza tabloidowi znajomych pary. "Fakt" twierdzi, że para spędzała osobno już święta Bożego Narodzenia, a mężczyzna wyprowadził się z domu i pomieszkuje u znajomych. Magda Gessler tymczasem zabrała córkę do Włoch, by mogła spokojnie wypocząć i ochłonąć po tym, jak jej rodzina legła w gruzach.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Lara Gessler rozstała się ze swoim mężem?

Wielkim uczuciem, które pojawiło się między Larą a Pawłem jakiś czas temu zachwycali się wszyscy. Pisano o romantycznym ślubie oraz poważnych planach na przyszłość, ostatecznie jednak media podają, że nie dojdą one do skutku. Jak twierdzi informator "Faktu", kobieta zmieniła się po udziale w show TVN i zupełnie nie potrafiła już porozumieć się ze swoim mężem. - Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy! - czytamy. Ostatecznie para podobno razem podjęła decyzję o tym, że czas zakończyć związek, bo wspólna przyszłość w tej sytuacji jest po prostu niemożliwa. ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu
  4. Spełnia się czarny scenariusz dla TVP! Kurdej-Szatan podjęła ostateczną decyzję
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News