Celebrytka udała się na długo wyczekiwane wakacje. Jak zwykle dba przy tym, aby jej fani mogli na Instagramie śledzić niemalże każdy jej krok. Tym razem pokazała coś więcej – nieumalowana twarz gwiazdy szokuje internautów.

Niektórzy pytają wręcz, po co to zrobiła – tym razem restauratorka postanowiła pokazać coś więcej, niż zazwyczaj ze swojego życia prywatnego. Na swoim Instagramie podzieliła się wyjątkowo nietypowym jak na siebie zdjęciem. Widać na nim nieumalowaną Gessler, relaksującą się nad basenem, odważnie pokazującą się światu w wersji „saute”.

Na liczne komentarze użytkowników aplikacji nie trzeba było długo czekać. Nie brak wśród nich dosyć konkretnych porad, jakie jeszcze zabiegi i operacje mogłaby wykonać gwiazda, aby wyglądać lepiej. Są też i tacy, których po prostu szokuje olbrzymia różnica pomiędzy dopracowanym wizerunkiem restauratorki, do którego zdążyli się już przyzwyczaić, a jej naturalną odsłoną.

A jednak wśród kąśliwych uwag można znaleźć i ciepłe słowa, skierowane do zażywającej „chwili dla siebie” Gessler. Fanki celebrytki nie ukrywają w nich radości z odważnego kroku gwiazdy i nie szczędzą przyjacielskich komplementów.

#slonce #woda #cisza #love #moment dlamnie

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

#slonce #cisza #moment #dlamnie #love #

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

...

Zobacz również

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia